Lahemaa National Park Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Sagadi Manor Hotel Ocena: 7,9

„Wspaniałe otoczenie obiektu. Klimatyczny pałacyk nad jeziorkiem. Polecam osobom planującym wizytę w Parku Narodowym Lahemaa. ”

• „Za niewielką dopłatą pyszne i ogromne śniadanie. Lokalizacja w środku lasu.”

• Viinistu Art Hotel Ocena: 8,3

„świetna lokalizacja, bardzo dobre śniadanie”

• Viinistu Art Hotel Ocena: 10,0

„Hotel położony w niezwykle malowniczym miejscu, na najbardziej na północ wysuniętym krańcu Estonii, w Parku Narodowym Lahemaa. Usytuowany niemal na plaży, przy malutkiej marinie, w oddali wyspa z latarnią morską. Mieliśmy pokój z widokiem na morze i wschód słońca. Pokoje wygodne, bez telewizora (dla nas to było bez znaczenia) i szczególnych udogodnień, ale czyste i przestronne. Dobre i obfite śniadanie w cenie noclegu. W obiekcie znajduje się restauracja. Bardzo miłą obsługa. Cisza, spokój, mało ludzi. Wspaniałe miejsce :) Polecam!!!”

• Viinistu Art Hotel Ocena: 8,8

„Rewelacyjny hotel na brzegu morza, za sam widok z okna dałbym 5 gwiazdek. Śniadanie znakomite. Obok prywatne, duże muzeum sztuki ze znakomitą kolekcją malarstwa estońskiego - współczesnego i dawnego. Wokół lasy parku narodowego. Polecam.”

5 Najlepszych Hoteli w regionie Lahemaa National Park