Jezioro Iseo Sprawdzone opinie o obiektach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• B&B La Forcella Ocena: 9

„Śniadanie w stylu włoskim. Spełniło oczekiwania.”

• Riflessi d'Arte Ocena: 10

„Piękny wystrój, idealna czystość, przyjemne ciepło po wejściu do pokoju w zimny wieczór, właścicielka, która bardzo dbała o to żebyśmy czuli się komfortowo i żeby niczego nam nie brakowało. Dodatkowo zostało dla nas przygotowane wegańskie śniadanie.”

• Ml rooms Ocena: 10

„Lokalizacja MLRooms idealna na zwiedzanie Lovere! Wszystko było idealnie zorganizowane. Parkowanie w obrębie obiektu bardzo mnie zaskoczyło. Pokój bardzo wygodny i przestronny, łazienka duża i czysta. Łóżko i jego wygoda uprzyjemniły nocny wypoczynek po całodziennym zwiedzaniu. Ze śniadania nie skorzystaliśmy z uwagi na wczesny check-out. Polecam:)”

• „Wspaniali gospodarze. Bardzo mili, pomocni, wyrozumiali. Cudowne położenie obiektu i widok z balkonu. Smaczne i obfite śniadania.”

• Iseo Lake Ocena: 9

„Widok na jezior wspaniały”

• LE TORRI LOVERE Ocena: 8

„Nowoczesny apartament w starym mieście. Modern apartment in center of old city.”

• La Casa Della Zia Ocena: 10

„Pięknie zaaranżowane wnętrze w uroczej lokalizacji.”

• La Casa Della Zia Ocena: 10

„Lokalizacja w centrum uroczej miejscowości położonej nad pięknym jeziorem, gospodarz bardzo pomocny, można na niego liczyć w każdej sytuacji”

• „Bardzo przestronne studio na poddaszu z dużym prysznicem.Łóżko duże i wygodne.Obsluga mila i pomocna.Polecam.”

• La Casa Della Zia Ocena: 10

„Bardzo sympatyczny apartament. Bardzo dobrze wyposażony, mikrofalowka, expres, garnki, naczynia Klimatyczne miejsce na starówce Sarnico, na 3 pietrze z fajnym widokiem na czerwone dachy miasteczka. W środku wszystko ładnie i nowocześnie urządzone. Bardzo dobry kontakt na watsapie z gospodarzem, w ostatnim dniu padał deszcz i mogły dłużej zostać w mieszkaniu”

30 Najlepszych Obiektów B&B i Zajazdów w regionie Jezioro Iseo

na podstawie 12 092 Opinii o Obiektach B&B i Zajazdach na Booking.com