Jezioro Iseo Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Albergo Motta Ocena: 10,0

„Hotel super. Pracownicy chętni do współpracy, nie znając angielskiego da sie dogadać. Personel naprawdę wporządku. Jak dla mnie raj dla motocyklistów. Prosty hotel, z prostymi zasadami. Parking jest, brama zamykana na noc. Bardzo blisko jezioro, wystarczy przejsc przez ulice i wskoczyć do wody. ”

• Hotel Conca Verde Ocena: 9,6

„Hotel polozony z daleka od turystycznych zbiorowisk.Totalna cisza z rzadka dzwon koscielny lub kogut o poranku,duzy parking,jedzenie w restauracji 1 klasa.Pizza jedna z najlepszych jakie jadalem w podrozach,wino w mega wyborze.Personel bardzo mily,troche anglo-jezyczny.Pokoje czyste,codzienne sprzatane,wymiana recznikow na bierzaco. Sniadanie to slodki rogal w 4 smakach,porzadna kawa z expresu,bula z bialego pieczywa,dzemiki,nutella,szyneczka,serek zolty,jajo.Codziennie przez tydzien ten sam zestaw ale i tak znacznie bardziej rozbudowany niz „klasyczne” sniadanie kontynentalne.”

• International Hotel Ocena: 9,6

„Smaczne śniadania, miła obsługa, przyjemna lokalizacja, fajny basen”

• Camping Pilzone Ocena: 10,0

„Blisko do wody, sympatyczny właściciel i obsługa, toalety sprzątane 2x dziennie, bardzo mało ludzi na plaży, pyszna kawa. Super miejsce do wypraw rowerowych i pieszych.”

• „Elegancki, butikowy hotel z dala od centrum. Wspaniała restauracja - zarówno dania jak i obsługa były na najwyższym poziomie. No i te widoki z tarasu przy restauracji :)”

• „Sniadanie na otwartym tarasie, sympatyczna i pomocna obsluga, dostepnosc jaccuzi (tym razem nie korzystalem), parking dostepny bezposrednio przy wejsciu do hotelu.”

• Casa Benny Ocena: 8,3

„Dobry kontakt z właścicielem, który był bardzo pomocny, piękny widok z tarasu, przestronne wnętrza. _ _ _ _ _ Good contact with the owner, who was very helpful, beautiful view from the terrace, spacious interior.”

• Costa Verde Natura Ocena: 10,0

„Jedne z najfajniejszych wakacji w naszym życiu!!!!!Miejsce super,ludzie przemili,kajaki, rowery wodne ,rowery,fajny bar wykupiliśmy śniadania za 5 euro a jak na standard włoski było wyśmienite!!!kawa najlepsza jak to we Włoszech,jak trzeba to obsługa pojedzie i przywiezie Ci pizzę pod drzwi ......,cisza spokój ,obserwacja ptaków,zachody słońca za górami,basen duży ,dla dzieciaków też bardzo duży,mnóstwo leżaków.....(woda trochę chłodna ale przy tych upałach to nie przeszkadza),psy mile widziane a jaka fajna zabawa dla nich bo miejsca dużo.... no i się rozmarzyłam.....dobrze że za rok znów można pojechać!!!!!my już czekamy na kolejne wakacje... jedyny być może minus to faktycznie dość blisko ulica przelotowa ale hałas nie był uciązliwy.Jeśli ktoś nastawia się na plażowanie i kąpiele w jeziorze,to najbliższa plaża ok 5 km w Iseo z czysciutką wodą......,na miejscu raczej tylko uprawianie sportów wodnych!!!!”

• Camping Olivella Ocena: 9,6

„Piękna lokalizacja, bardzo miła obsługa ;) Niewielki ale za to baaardzo malowniczy dostęp do jeziora. Cena bardzo niska, możliwość przygotowywania własnych potraw w kuchni w wynajmowanym bungalow'ie. Polecam!”

• „Wspaniały pobyt i okolica”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Jezioro Iseo

na podstawie 8 149 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com