Lam Dong Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Tigon Dalat Hostel Ocena: 9,2

„Klimat! Obsługa dbała by wszyscy czuli sie jak w domu. Zabukowałem nocleg na jedna noc, a zodtałem cztery,było wspaniale!”

• „Very nice hotel”

• Kings Hotel Dalat Ocena: 5,8

„Hotel zlokalizowany blisko centrum, dobrze działające Wifi. Urozmaicone śniadanie”

• Alley Hostel Ocena: 10,0

„Sympatyczny, pomocny i zabawny właściciel, dzięki któremu czułam się jak w domu! Miejsce niezwykle przytulne i klimatyczne. Wygodne łóżka, zasłonki i puchate kołdry. Smaczne śniadania. Możliwość kupienia wody, wypożyczenia skutera.”

• Catay Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo miły personel. Pokój duży i czysty. Możliwość wypożyczenia skutera na miejscu. Genialny stosunek jakości do ceny. ”

• „Bardzo miły właściciel, uczestniczyliśmy w kolacji z jego rodziną, zorganizowana była dla wszystkich gości jego hostelu, mogliśmy zjeść tradycyjne jedzenie i napić się wina ryżowego oraz porozmawiać. Dobre śniadanie! Mimo wykwaterowania przed podróżą mogliśmy jeszcze wziąć prysznic co było bardzo miłe.”

• „Miła obsługa, siłownia, basen”

• Maxim Hotel Ocena: 10,0

„Ten hotel jest pod każdym względem idealny. A cena za pokój jest fenomenalna :)”

• Hai Duyen Hotel Ocena: 10,0

„Nocleg w dobrej lokalizacji, stosunek cena/jakośc bardzo dobry.”

• „Pokój i łazienka - czyste. Niezwykle miła obsługa. Pomoc przy rezerwacji autobusu do Sajgonu. Recepcjonistka przygotowała notatkę w j. wietnamskim, którą pokazałem na dworcu autobusowym. Odbiór z hotelu, płatność za przejazd na dworcu, w kasie. Dworzec autobusowy położony na obrzeżach Dalat. Ceny dla miejscowych. Do centrum ok. 10-15 minut marszu.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Lam Dong

na podstawie 11 905 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com