Lampang Province Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „bardzo nowocześnie, czysto. obsługa super. polecam. cena też spoko ”

• „Blisko do wszystkich atrakcji. Hotel położony w cichym zaułku. Czysto. Miły ichetny do pomocy personel. ”

• The Coconut Hotel Ocena: 9,6

„To jest mój kolejny pobyt w tym hotelu i jak poprzednio wszystko było super a na dodatkowy plus można zaliczyć otwarcie nowej restauracji z pysznym jedzeniem, obsługa rewelacyjna”

• „Hostel jest bardzo czysty. Właściciele bardzo sympatyczni i pomocni. Właściciel zawiózł nas za darmo swoim samochodem na dworzec autobusowy, gdy mieliśmy problem z przywołaniem taksówki. Standard więcej niż hostelowy za hostelową cenę. Bardzo wygodne łóżka. W cenie niewyszukane śniadanie, ale jako starter absolutnie wystarczające (jajka, tosty, banany, kawa). Na miejscu kawiarenka. Można wypić kawę, czy zjeść ciacho. Fajna lokalizacja - z dala od zgiełku, blisko night market i dworzec kolejowy. Mieliśmy bardzo udany pobyt i polecamy to miejsce. Bardzo polecamy :)”

• The Areaac Ocena: 7,9

„Dobry hotel na nocleg tranzytowy, przy ruchliwej dwupasmówce, w najbliższej okolicy raczej nie znajdziemy żadnych atrakcji, ale w ten sposób zjedliśmy ciekawe dania w lokalnej knajpie, a w markecie obsługa zrobiła sobie z nami zdjęcie ;) Standard ok na jedną noc, w pokoju i łazience czysto. Pokój bardzo duży, klimatyzacja i wifi działają bez zarzutu. Parking przed hotelem.”

• „Przepięknie urządzony hostel, przemiła i pomogła usługa, śliczne pokoje ze wszystkim co potrzeba. Życzę im wszystkiego dobrego!”

20 Najlepszych Hoteli w regionie Lampang Province