Langhe Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Relais Villa D'Amelia Ocena: 10,0

„Basen na dworzu i zielona okolica”

• „Nietypowy, niesztampowy design. ”

• Tenuta Calabiana Ocena: 10,0

„Rodzinna atmosfera. Czuliśmy się jak u siebie w domu. Kawa, herbata, cukier, sól, oliwa, ocet balsamiczny był w wyposażeniu kuchni. Bardzo dobrze wyposażona kuchnia. Moglibyśmy gotować do woli. Właściciele polecili nam targ, gdzie mogliśmy nabyć lokalne produkty. Od właścicieli dowiedzieliśmy się o lokalnych winach, które nie omieszkaliśmy spróbować. Właściciele super, bardzo pomocni, bardzo im dziękujemy. Okolica przepiękna, wszędzie winnice i plantacje orzechów laskowych. Mieszkanie gustownie urządzone, bardzo czyste i świetnie wyposażone. Polecamy! Bardzo chcemy wrócić.”

• Locanda Del Pilone Ocena: 10,0

„Wspaniała lokalizacja, na wzgórzu wśród winnic, 5km od Alba. Piękny budynek i wnętrza. Wieczorami cisza, śpiewające ptaki. Personel niezwykle sympatyczny, restauracja bardzo wysokiej jakości (wypada pójść w koszuli). Somelier Marco poleca rewelacyjne wina. 250m od Locanda, przy kościele w Madonna di Como jest zupełnie odmienna restauracja, domowa z Mistrzem Claudio - niesamowite przeżycie :)”

• Hotel Langhe Ocena: 10,0

„Hotel jest polozony w bardzo spokojnej i cichej, zielonej okolicy. Fantastyczny jest basen w ogrodzie. Najbardziej jednak podobaly mi sie sniadania na swiezym powietrzu. Przyjemnie bylo siedziec w zieleni pic cappuccino lub lapke wina. Na pewno jeszcze tam wroce. :0)))”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Langhe