Langkawi Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „cisza, spokój, czystość ”

• The Danna Langkawi Ocena: 10,0

„Było super!!!”

• „Wszystko:)”

• „Czyste, duże pokoje z wygodnymi materacami. Darmowa kawa, herbata. Resort usytuowany w samym centrum wyspy. Personel mówi po angielsku, codziennie pytają czy potrzebne jest sprzątanie. Bardzo duży basen. Codziennie zamiatają obiekt i wyławiają liście z basenu.”

• „Fajny, duży obiekt z pięknym ogrodem i świetnym basenem. Przemiła obsługa. Przy basenie zero ludzi za dnia wiec można sie swobodnie opalać i korzystać z basenu. Duże lobby. Pokoje duże i przestronne, gustownie urządzone. Posiadają zarówno klimatyzację jak i wiatrak. W pokoju sejf. Łóżka z wygodnym materacem. W pokoju balkon. Spełniono moją prośbę o wynajęciu pokoju na najwyższym piętrze. Bardzo obfite śniadania. Fajna siłownia, na której można swobodnie ćwiczyć każdą partię mięśni.”

• Villa Molek Ocena: 10,0

„Świetne śniadania włącznie z Nasi Lemak. Codziennie zmieniane ręczniki i uzupełniane przybory toaletowe i kosmetyki. Obiekt doskonale położony blisko plaży we wspaniałym ogrodzie. Wyjątkowo uprzejmy personel. Nie było problemu z późniejszym wymeldowaniem. Szczerze polecam.”

• Malibest Resort Ocena: 9,2

„basen, codzienne sprzątanie, sejf, bliskość centrum i plaży, duży i przestronny pokój, wbrew opinia wifi działało dobrze”

• Sunset Beach Resort Ocena: 9,6

„Obiekt jest bardzo kameralny, położony w ślicznym ogrodzie, z bezpośrednim dojściem do małej ale pięknej plaży. Do swojego domku/pokoju idzie się ścieżkami z egzotyczną roślinnością, wśród której wkomponowano różne ceramiczne dzbany lub inne kamienne figury różnych dziwnych stworków. Bardzo nam się to podobało:). Same domki bardzo czyste, codzienne sprzątanie, wygodne łóżka i poduszki, sprawna klimatyzacja, czysta i funkcjonalna łazienka. Przed każdym domkiem jest mały drewniany stoliczek + 2 krzesła, akurat na poranną kawkę, która dostępna jest w pokoju (oczywiście instant z saszetek;). My mieszkaliśmy w domku blisko plaży, więc praktycznie słyszeliśmy szum morza. Byliśmy na początku pażdziernika, więc poza szczytem sezonu, i czasami na plaży byliśmy zupełnie sami. Cudne zachody słońca i totalny spokój. Zresztą sami zobaczcie... aż żal było stamtąd wyjeżdżać :)”

• Best Star Resort Ocena: 9,2

„Bliskość pięknej plaży oraz pokój zasługują na duży plus. Najlepszy standard i jakość pokoju jaki otrzymałem podczas podróży po Malezji to właśnie tutaj. Piękna łazienka.”

• Great Peak Inn Motel Ocena: 10,0

„Pokój wyposażony w klimatyzację. Wygodne łózko. Dostęp do kuchni, pralki i suszarki. Bardzo miła gospodyni. Obiekt utrymany w doskonałej czystości. Niedaleko lotniska. Polecam.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Langkawi

na podstawie 7 633 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com