Lao Cai Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Saparis Hotel Ocena: 9,2

„piękny widok z okna na miasto i góry, bardzo duże wygodne łóżko, duża łazienka, przyjazna obsługa”

• Charming Sapa Hotel Ocena: 10,0

„-czyste pokoje, -miła obsługa, -dobre śniadanie -lokalizacja obok dworca autobusowego”

• Olympia Sapa Hotel Ocena: 9,2

„Cały obiekt zadbany i czysty, pokoje wyposażone w klimatyzacje. Możliwość wynajmu skutera, pralnia na miejscu. Lokalizacja bardzo dobra, blisko centrum, zaraz obok znajduje się bardzo dobra restauracja”

• Hometravel Sapa Ocena: 7,1

„Pokój był duży i posiadał tv”

• Phuong Nam Hotel Ocena: 9,6

„Widok z tarasu przy pokoikach 401, 402, 403, 404 i 405 w prost nie ziemski widok na całe sapa oraz parę stołów i krzeseł żeby się z relaksować przy tym widoku. Pokoje w wyższym standardzie miały w swoich pokojach tarasy z których też było dużo widać. Śniadania w hotelu także były bardzo smaczne.”

• Green Valley Hotel Ocena: 5,4

„Hotel z fajną lokalizacja i potencjałem ale niesamowicie zaniedbany. Zdjęcia na stronie booking nieadekwatne do rzeczywistości.”

• Sa Pa New Villa Ocena: 10,0

„Jesteśmy mile zaskoczeni. Mimo , że przyjechaliśmy busem o 6 rano przyjęto nas z uśmiechem. Klimatyczne centrum starej dzielnicy. Hotel oferuje wypożyczenie skuterka za niewielkie pieniądze. Jazda po trasach trekkingowe niezapomniana.Polecamy”

• Hotel Tay Bac Ocena: 7,9

„Przyzwoity hotel zlokalizowany w centrum miasta. Duży pokój.”

• „Dobra lokalizacja i ładny pokój.”

• Sapa Luxury Hotel Ocena: 10,0

„Śniadanie było super. Pokój w porządku. Część obsługi posługuje się angielskim komunikatywnie.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Lao Cai

na podstawie 7 671 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com