Laponia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Cudny domek kampingowy, cały w drewnie, bardzo czysty. Świetnie wyposażony aneks kuchenny z mikrofalą, lodówką i płytą indykcyjną. Własna sauna w łazience z bardzo czytelną obrazkową instrukcją. Świetne i obfite śniadanie, dobra kawa, niewiele owoców, ale to normalne w Skandynawii. Pokój dwuosobowy na antresoli. Bardzo czysto, uprzejma i sympatyczna obsługa. ”

• Hotel Aakenus Ocena: 6,2

„Miła obsługa, blisko do centrum”

• Ivalo River Camping Ocena: 7,9

„Domek kempingowy ładnie położony, dobrze urządzony. Kemping przy głównej trasie, nad rzeką. Bardzo miła i sympatyczna obsługa. Na kempingu stacja paliwowa. Zaplecze kuchenne i sanitarne blisko położone.”

• „Piękny drewniany domek z bali wraz z sauną przy łazience. W domku kominek i wygodne łóżka. Klimatyczny wystrój. Domki położone są w lesie, parking bezpośrednio pod drzwiami. Miłe towarzystwo reniferów.”

• Arctic Light Hotel Ocena: 5,8

„Obsługa niby miła ale w niczym nie pomocna. Mandat za zatrzymanie przed hotelem 50€!!!? Uwaga ten hotel to tzw pułapka turystyczna. Nie polecam. Może inny śle ja już di Rovaniemi nie pojadę 😪”

• Motelli Rovaniemi Ocena: 10,0

„Sympatyczna i pomocna Pani z recepcji :D”

• Unien majatalo Ocena: 9,2

„Śniadanie było domowe w bardzo miłe atmosferze”

• „wszystko”

• Hostel Tikka Ocena: 10,0

„Bardzo dobrze wspominamy pobyt w Hostel Tikka. Bezproblemowy sposób zameldowania poprzez wpisanie kodu otrzymanego przez SMS. Kuchnia dobrze wyposażona, wygodne łóżka, bardzo czysto. Polecam ☺️”

• Scandic Pohjanhovi Ocena: 8,3

„Wystrój hotelu oraz widok z restauracji. Komfortowy hotel z ciekawą historią.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Laponia

na podstawie 29 643 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com