Region Larnaka Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Fanita villa Ocena: 5,8

„Lokalizacja, przestrzeń, basen przy domu”

• „Sympatyczna recepcjonistka, która odprowadziła nas do pokoju przy okazji objaśniając nam wszystko. Hotel posiada szereg udogodnień, do których zaliczają się m.in. darmowa kawa, woda, czajnik, lodówka i sejf w pokoju, winda (choć ciasna), basen. Ponadto pokój był przestronny i miał swój korytarz. Z pokoju można było wyjść na duży, prywatny balkon. Dzieki recepcji czynnej 24/7 wymeldowanie o 4 rano nie stanowiło problemu. Łazienka była na prawdę duża. ”

• Sun Hall Hotel Ocena: 8,8

„mily i pomocny personel, lokalizacja super, cichy kameralny basen”

• Elysso Hotel Ocena: 9,2

„Personel cudowny”

• Mariandy Hotel Ocena: 7,9

„Bardzo miła obsługa, cisza i spokój, czysto, klimatyzacja w pokoju, choć zaczęła szwankować to szybko to naprawiono.”

• „Pyszne śniadania, przemiła obsługa oraz możliwość bezpłatnego przechowania bagażu po check out ”

• Vavla Rustic Retreat Ocena: 10,0

„Najbardziej podobała mi się cisza tego miejsca, bo jest położone z daleka od gwaru miast i kurortów. Idealne by odpocząć. Najlepsze jednak to śniadania u Donny Marii, w Cypryjskim stylu ze swierzych naturalnych produktów. Jedliśmy tam tez obiady, których długo nie zapomnimy :) Vavla, to miejsce do nocnych spacerów, pustymi uliczkami, między domkami z kamienia. Należy tez dodać, że temperatura jest tam o około 4 st. C niższa niż nad możemy, co jest zbawieniem w czasie upałów. W podwórku domostwa można odpocząć i uciec od piekącego słońca. Obsługa jest niesamowicie miła. To miejsce, którego nigdy nie zapomnimy.”

• „Hotel czysty. Pokoje codziennie sprzatane. Blisko plaży i głównej promenady. bliksko lotnisko. polecam”

• „hostel jest dużym mieszkaniem z 3 sypialniami i aneksem kuchennym.”

• Hotel Opera Ocena: 10,0

„Super miejsce . Klimatyzacja w pokoju nr 5 wydaje dziwne głośne stukania w nocy, wymaga naprawy.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Region Larnaka

na podstawie 32 431 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com