2. Ausztria hotelértékelések
  3. Ausztria hotelértékelések
Lavanttal Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Gasthof-Pension Kleinhenner Értékelési pontszám: 9

„Csodálatos panoráma, kedves személyzet, finom ételek.”

• To Be Értékelési pontszám: 7

„Nem vettem igénybe (tranzitszállás)”

• Gasthof-Pension Ölberger Értékelési pontszám: 9

„Hazautazóban szálltunk meg egy éjszakát. A kisváros csodaszép és a szállás a város felett gyönyörű panorámával rendelkezik. A nagy erkély is teszett-a kutyusoknak is- ahonnan szintén mesés panoráma tárult elénk.Meg tudtunk vacsorázni a muskátlival díszített teraszon. Nagyon finom volt az étel. A vendéglátók kedvesek és segítőkészek voltak. A reggeli bőséges és finom. Pár perc alatt értünk le az autópályához.”

• Alpengasthaus Gießlhütte Értékelési pontszám: 10

„Gyönyörű kilátás a hegyről. Szuper hogy helyben van az étterem. Friss levegő. Kedves vendéglátók.”

• Gasthof-Pension Ölberger Értékelési pontszám: 7

„Elhelyezése és a környezet.”

• Alpengasthaus Sonnhof Értékelési pontszám: 10

„Nagyon családias vendéglátasban volt részünk, ritka ez a fajta élmény manapság! Igazi, közvetlen emberek a tulajdonosok akik maguk végeznek minden munkát és szivüket lelküket bele teszik ebbe. A szobak panorámás terasszal épültek. Minden a legnagyobb rendben volt. A reggelik és a vacsorák is tökéletes kulináris élmények. Csak ajanlani tudom a Sonnhof hegyi fogadót!”

• Landhotel Freitag Értékelési pontszám: 10

„Éjszakai érkezésünk ellenére is a recepciós nagyon kedvesen, barátságosan fogadott bennünket. A szoba elegáns és tiszta volt. A reggeli nagyon bőséges, friss helyi termelőktől származó felvágottak voltak és változatos büfé reggeli. Nagyon tetszett a hely.”

• Pension Schüssler Értékelési pontszám: 10

„Központi részen van!”

• Gästehaus Freitag das kleine Hotel Értékelési pontszám: 4

„A reggeli finom és bőségesen változatos volt. A vacsora nekem nagy csalódás.”

• Gasthof Johannesmesner Értékelési pontszám: 8

„Nagyon szép kilátás. Hangulatos és csendes.”

Lavanttal 5 legjobb panziója

2 403 panzió értékelés alapján a Booking.com oldalán