Wybrzeże Lazio Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Całkiem niezłe śniadania, basen w obiekcie, ”

• „Idealna lokalizacja 100 m od plaży”

• Fly Decó Hotel Ocena: 8,3

„Dobra lokalizacja, nowy i nowoczesny hotel, ładne pokoje z kanapą i minibarem (zawartość w postaci wody, coli, fanty jest za darmo), smaczne kontynentalne śniadania, przyjazna i starająca się obsługa.”

• Hotel Belvedere Ocena: 7,1

„Piękna lokalizacja przy nadmorskiej promenadzie w sąsiedztwie molo i centrum miasta”

• Civico Zero Resort Ocena: 10,0

„Najlepszy hotel w okolicy. Pokoje czyste, zadbane. Basen! Podczas kolacji umilał nam czas pianista swoją grą na fortepianie. Świetna kuchnia i obsługa wiecznie uśmiechnięta. Nie zapomnimy tego pobytu!”

• Litus Roma Hostel Ocena: 8,3

„Miejsce spełniło swoje przeznaczenie, bardzo miły pobyt. Publiczna plaża na przeciw noclegu to super rzecz. Wszystko bez problemu, na wszystkie pytania personel odpowiadał bez problemu. Świetna obsługa, miła i pomocna.”

• Hotel del Mare Ocena: 9,2

„Wspaniałe położenie , super base .”

• Hotel Corallo Ocena: 5,8

„Hotel ma lata świetności za sobą, ale wystrój jest miły, przypomina antyczny Rzym. Oknom przydało by się mycie. Lokalizacja nad morzem więc nawet po sezonie można spacerować. Z okna panorama z widokiem na morze - to największa zaleta tego hotelu. Od lotniska 15 min autem, brak publicznego transportu (koniec września). Jest basen ale nie korzystałem.”

• Hotel Bellavista Ocena: 7,9

„Bardzo sympatyczne miejsce dla kogoś kto potrzebuje spokoju i odpoczynku, dobre śniadanie plus widok na morze dla mnie wystarczy.”

• Hotel La Scaletta Ocena: 10,0

„Jestem bardzo zadowolona z tego hotelu. Super cena, minuta do plaży i pobliskich restauracji. Obsługa bardzo pomocna i miła - dostaliśmy rozkład autobusów na lotnisko oraz mapę jak się dostać na przystanek. Nasz wylot był nad ranem więc nie łapaliśmy się na wykupione śniadanie - jednak bardzo miła obsługa przy wymeldowaniu przygotowała nam śniadanie na wynos (woda, nutella, dżemy, kanapki itd). Polecam wszystkim ten obiekt :)”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Wybrzeże Lazio

na podstawie 58 008 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com