Lech hiking trail Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Maximilian Ocena: 10,0

„Bardzo miły i pomocny personel - serdecznie pozdrawiam ”

• Hotel Maximilian Ocena: 8,8

„Obsługa hotelu znakomita, obsługa na recepcji zna dobrze języki, przekazuje gościom informacje w sposób właściwy; komfort oceniam na bardzo dobry, jestem zadowolony z pobytu.”

• „Jedzenie bardzo bardzo smaczne”

• „Ktoś ciął piłą motorówką o 7 rano ale to nie gospodarzy wina😁”

• „Bardzo mili właściciele, pomocni w każdej sprawie. Bardzo dobry kontakt w języku angielskim. Korzystaliśmy z hotelu jako tranzytu z Włoch na zamki koło Fuesssen a to tylko ok. 25 km. Polecam to miejsce.”

• „Smaczne śniadanie, wystarczające,chrupiące bułeczki, dużo musli, jogurtów, sałatka owocowa,. Bardzo dobre położenie hotelu w samym centrum starego miasta. Miła obsługa.”

• Haus Diana Ocena: 9,2

„Bardzo dobry Kucharz i wyśmienite hamburgery”

• „Wygodny, odpowiednio wyposażony pokój. Smaczna kuchnia, w klimatycznej restauracji. Bardzo miła obsługa, wysoka dbałość o klienta. Romantyczna i sentymentalna dekoracja korytarzy hotelu.”

• Hotel Romantik Krone Ocena: 10,0

„Śniadanie przepyszne. Przemiły personel, który wspomógł mam wybrać dodatkowe atrakcje w pobliżu. Pyszne desery.”

• Haus Diana Ocena: 8,3

„Łóżka wygodne, śniadanie wspaniałe, lokalizacja idealna, obsługa perfekcyjna. Internet bardzo słaby.”

10 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Lech hiking trail

na podstawie 4 696 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com