Leinster Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Abbey Court Hostel Ocena: 9,2

„Bardzo uprzejma, pomocna i dobrze poinformowana obsługa 24 godziny na dobę. Duży plus za codzienne darmowe wycieczki z przewodnikiem po Dublinie. Ogólnie bardzo dobry stosunek jakości do ceny.”

• Dergvale Hotel Ocena: 9,6

„Czysto -codziennie sprzątany, lokalizacja bardzo dobra, stosunek ceny do warunków bardzo dobry.”

• Jacobs Inn Hostel Ocena: 10,0

„Fajny hostel wszystko na plus ..to hostel nie sheraton choc mogłby by być sheratonem wśród hosteli.”

• Avalon House Ocena: 8,3

„Świetne miejsce, bardzo przyjazna obsługa. ”

• Crowne Plaza Dundalk Ocena: 10,0

„Obsługa,i sposób w jaki zostałem potraktowany.pyszne śniadanie,wysoki (jak zawsze) komfort”

• „Logizacja ”

• „Super przemiły personel. Bardzo pomocny. Miejsce w sam raz na wypad do Dublina. Bardzo dobra lokalizacja. Trochę głośna okolica ale to jest centrum i trzeba się z tym liczyć. Okolica bezpieczna. Pokoje czyste i zadbane. Bardzo polecam :)”

• „blisko do sklepów dobry dojazd do centrum”

• „Rewelacyjna lokalizacja, dobre irlandzkie śniadania, dobry serwis.”

• „Przemiła obsługa, bardzo wygodna lokalizacja, czystość bez zarzutu, niezawodny i szybki internet, spokój, cisza i komfort. Dokładnie to, czego potrzeba podczas wyjazdu. Serdecznie polecam.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Leinster

na podstawie 32 560 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com