Leningradskoye Motorway Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Cisza, przyjazna obsługa hotelowa, transfer na lotnisko w cenie noclegu, możliwość zjedzenia w restauracji hotelowej, dostępny bar i inne atrakcje (basen 2m na 2m, sauna, bilard w złym położeniu, płac zabaw dla dzieci bez atestów). Jak dla mnie to hotel na 2 i pół gwiazdki.”

• Hotel Paradise Ocena: 10,0

„Miła oaz bardzo pomocna obsługa. Super lokalizacja, posiłki w restauracji pyszne i pięknie pisane.”

• „Shuttle bus.”

• Record Hotel Ocena: 8,8

„Hotel był wporzadku, bardzo miła obsługa. 8min do stacji kolejowej, sklep spożywczy zaraz za brama hotelu.”

• Eva Hotel Ocena: 9,2

„personel,przyjazny i pomocny,cichai spokojna okolica,pokoje czyste-nie było problemu z wymianą pościeli i sprzątaniem,byliśmy zadowoleni z pobytu w hotelu EVA i miło będziemy wspominać pobyt.polecam.”

• „Atmosfera,ludzie,lokalizacja.”

• Dom Uchenykh Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo polecamy”

• Kurkino Sport Ocena: 10,0

„- Spokojna lokalizacja, bezpieczny parking, - możliwość zrobienia grila i ogniska, - duże przestronne pokoje, - bardzo pomocny personel w każdym aspekcie”

• „Bardzo urozmaicone śniadanie, szybki internet. Obok hotelu małe centrum handlowe, przy lotnisku, ale z dobrymi cenami.”

• „bardzo wygodne łóżko,z lotniska spacerem 5 minut, dźwiękoszczelne okna,”

10 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Leningradskoye Motorway

na podstawie 2 347 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com