Lenzerheide Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Grischalodge-Post Ocena: 8,8

„pokoje czyste, my dostaliśmy nawet z łazienką, piękna i spokojna okolica, obsługa bardzo sympatyczna i pomocna, za tą cenę naprawdę super warunki !”

• Grischalodge-Post Ocena: 8,8

„Obiekt przeznaczony raczej dla miłośników narciarstwa, przygody, odkrywania natury. Standard nie stoi na mega wysokim poziomie jednakże jeżeli chodzi o jakość do szwajcarskich cen to bardzo pozytywnie można się zaskoczyć. Śniadanie zjadliwe, świeża szynka sery owoce jogurty i płatki śniadaniowe. Kawa z ekspresu. Okolica wspaniała, moje wyobrażenie o szwajcarskim porządku, o krowach z dzwoneczkami pasącymi się na wzgórzach, o górskich rzekach i wodospadach zostało w 100 % spełnione:)) Był to nasz nocleg na powrocie z Włoch, ale sądzę że kiedyś na pewno tam wrócimy :))”

• Grischalodge-Post Ocena: 7,9

„Ogromny plus to przede wszystkim obsługa. Słowak Peter bardzo pomocny, uśmiechnięty, wytłumaczył wszystko w szczegółach. Szybkie zameldowanie i wymeldowanie. Dbał o detale a wydawało się, że większość część dnia był sam zarówno na recepcji jak, na kuchni i w barze. Pyszne śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Duży wybór potraw i duże ilości. Całodobowo czynny express do kawy, czekolady itp. Szybka winda (mieliśmy pokój na 3 piętrze). Super widok na Alpy. Nocleg na wysokości 1500 m. n.p.m. Łazienka na zewnątrz, ale tylko do naszej dyspozycji (klucz).”

3 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Lenzerheide

na podstawie 184 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com

Lenzerheide – zobacz wszystkie obiekty w tym regionie