Leon Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Lokalizacja. ”

• Hotel La Brañina Ocena: 5,0

„Wygodne łóżko, codzienne sprzątanie.”

• Le Petit León Ocena: 9,2

„Cisza”

• Hotel Gaudi Ocena: 8,8

„Świetna lokalizacja, piękny widok z okna”

• „Dla nas znakomita lokalizacja. Parking na miejscu jest dużym plusem.Ładne, jasne pokoje - dodatkowy bonus: widok na plac. Przyjazny, pomocny personel.”

• „Obszerny, dobrze wyposażony pokój i łazienka. Duża wanna. Spokojna ustronna okolica.”

• Leon Hostel Ocena: 7,9

„Świtna lokalizacja, miła obsługa. Zawsze jest możliwość porozmawiania z pielgrzymami.”

• Via Avis Ocena: 10,0

„Nasi gospodarze Diana i Carlos służyli pomocą w każdym aspekcie. Ich pensjonat jest zachwycający - każdy pokój wygląda niesamowicie, każdy detal jest dobrany idealnie. Pensjonat znajduje się w 300 letnim domu, który został pięknie odnowiony i otwarty rok temu. Widoki z okna w salonie dostępnym dla wszystkich gości są urzekające. Śniadanie najlepsze - jakie mieliśmy w czasie naszego całego tygodniowego pobytu w Hiszpanii. A codziennie mieszkaliśmy w innym miejscu. Zdecydowanie miejsce warte polecenia - planujemy wrócić w przyszłym roku. Dziękujemy Dianie i Carlosowi za ich gościnność, życzliwość, otwartość i pomoc.”

• Dehesa La Cenia Ocena: 3,3

„Barman - bardzo pomocny - udzielił nam wielu ciekawych informacji.”

• „Doskonała lokalizacja, sympatyczna i pomocna obsługa, super szybkie i bezproblemowe zakwaterowanie, dobre wyposażenie kuchni, dostępność produktów na śniadanie - wszystko OK”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Leon

na podstawie 6 490 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com