Lleida Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Alberg Les Daines Ocena: 5,0

„Śniadanie pyszne. ”

• Hotel La Glorieta Ocena: 7,5

„Czyste pokoje. Wygodne łóżka . Dla przenocowania to idealne rozwiązanie. Miła obsługa ( jako ciekawostkę powiem że ja zero po hiszpańsku, Pani z recepcji zero po angielsku więc spokojnie dogadaliśmy się po....rosyjsku 😁😁”

• „Dobra lokalizacja. Czystość ok. ”

• Hotel Gran Sol Ocena: 9,6

„Bardzo fajny hotel i przemili właściciele. Bardzo blisko centrum uroczego miasteczka ”

• Casa Carlota Ocena: 10,0

„Miejsce, właściciele, spokój, posiłki, czystość i przytulność obiektu. ”

• Alberg la Valira Ocena: 10,0

„Pieknie polozony”

• „Duży ładny pokój. Duża piękna łazienka, klimatyzacja.”

• Ibis Budget Lleida Ocena: 7,1

„Duże wygodne łóżko, bardzo czysty pokój, dobrze działająca klimatyzacja, pomimo tego że była sterowana centralnie temperatura w pokoju była OK. Podziemny parking płatny 5€ dla samochodów i gratis dla motocykli.”

• Nastasi Hotel & Spa Ocena: 5,8

„Pokoje wygodne.”

• Cal Sodhi Ocena: 10,0

„Piękne miejsce ze wszystkimi udogodnieniami na zewnątrz (basen, grill, bania, meble ogrodowe, oświetlenie, samodzielne miejsce wypoczynku na świeżym powietrzu) i wewnątrz (doskonale wyposażona otwarta kuchnia m.in. zmywarka wraz z tabletkami, talerze, garnki, patelnie, szkło, serwetki itp., Każda sypialnia z szafą i własną łazienką, a salon z dużym stołem, ławą i wygodnymi kanapami. TV, pralnia itp.) Wszystko to w doskonałym stylu, poczuciu piękna i dobrego smaku, z artystycznym sznytem. Widok na zewnątrz zapiera dech w piersiach. Gospodarze bardzo mili, życzliwi i przyjaźni.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Lleida

na podstawie 15 599 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com