Alpy Północne Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Fleur des Neiges Ocena: 7,1

„Widoki z pokoju niezapomniane. Bardzo pomocny i życzliwy peesonel. POLECAM.”

• „Widok z pokoju niesamowity ! Basen na plus . Obsługa bardzo miła ,śniadanie smaczne . Same plusy . Polecam ! ”

• „! ”

• „Lokalizacja, widok z balkonu na główny masyw, parking w podziemiu, pełne wyposażenie kuchni, przestronna łazienka, winda, cichy lokal, cicha okolica, okna skierowane na dziedziniec, możliwość ogrzewania w lecie, dobre WiFi, duży zapas ręczników i pościeli”

• La Portette Ocena: 7,9

„Śniadania urozmajcone bardzo smaczne , zamówiliśmy obiady i nie żałowaliśmy .Bardzo miła gospodyni , pomocna w szukaniu ciekawych celów , obiektów dobrze zorientowana w temacie gór Alpy tego regionu , lokalizacja obiektu bardzo dobra . Pobyt w Alpach jest zawsze dobry .”

• „Absolutnie odlotowy hotel. Design, świetna atmosfera, super obsługa, przyjemne pokoje i łazienki. Czystość na najwyższym poziomie! Hotel nastawiony na gościa, traktujący go z szacunkiem i dbający o niego. Świetna część dzienna, gdzie można spędzić wiele godzin zamiast siedzieć w pokoju.”

• „Lokalizacja, miła obsługa”

• „WSZYSTKO BYLO CZYSCIUTKIE,A GOSPODYNI NIEZWYKLE MILA”

• Chamonix Lodge Ocena: 8,0

„Fajna lokalizacja z ogrodem i widokiem na przepiękne góry. Śniadanie- To co zostało zostawione w aneksie kuchennym nie nazwała bym śniadanie, ale za to mogliśmy przygotować własne....:) Bo mieliśmy niezbędny ku temu sprzet.”

• „Wygodny, bardzo duży parking przed hotelem, miła obsługa w recepcji, piękne widoki na góry, bezpłatny bilet na komunikację do miasta.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Alpy Północne

na podstawie 8 265 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com