Les Diablerets Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hôtel Les Sources Ocena: 9,2

„Hotel znajduje się nad strumykiem, dojście od dworca zajmuje ok. 10 minut. Choć check-in rozpoczynał się o 14:00, dotarliśmy do hotelu o 10:00 i pokój był już dla nas przygotowany. Miły recepcjonista, z którym komunikowaliśmy się po angielsku, wyjaśnił nam gdzie znajdują się okoliczne atrakcje, a także wręczył kilka przydatnych ulotek i przewodnik po Les Diablerets. Nasz pokój został wykończony w drewnie. Łóżka były wygodne, ale niestety pojedyńcze. Pomieszczenia były czyste i w przyzwoitym stanie, było w nich bardzo ciepło pomimo dużego mrozu. Wystrój był może nieco staroświecki, ale miał swój urok. Rano czekało na nas smaczne śniadanie w formie bufetu - świeże pieczywo, sery, wędliny, jajka, powidła, soki i owoce. Przyjazna obsługa serwowała gorące napoje. Po check-out mogliśmy zostawić rzeczy w recepcji do czasu wyjazdu i udać się na zwiedzanie Les Diablerets.”

• „Piękny butikowy hotel. Odrestaurowany w wielką starannością i gustem. Niezwykle miła i przyjazna obsługa. Dobre śniadania, znakomita kawa.”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Les Diablerets

na podstawie 405 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com