Trzy Doliny Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Okolica piękna, wyposażenie mieszkania jest super. Samo mieszkanie wymaga ręki męskiej do małych napraw... Właścicielka miła i pomocna.”

• Altapura Ocena: 10,0

„Byłam tam już po raz n-ty. Jak zwykle wszystko super. Nr 1 w Val Thorens!!!”

• „Hotel dobrze położony z dobrym zapleczem do odpoczynku po nartach.”

• „Lokalizacja bardzo dobra ski in ski out :-)”

• „Fantastyczny personel!”

• „obsługa sprawna menadżer bardzo zorganizowany”

• „Lokalizacja idealna, blisko przystanku autobusowego. Wychodząc z hotelu od razu się wpinaliśmy w narty i zjazd do wyciągów. Powrót również na kilka sposobów - na nartach, lub gondolką, która praktycznie podjeżdża pod sam hotel. Śniadania dość monotonne, ale wszystko świeże. Kolacje różnorodne. Z obiadów nie korzystaliśmy, ponieważ jedliśmy na stoku. Blisko supermarket.”

• Savoy Hotel Ocena: 5,6

„Śniadania były smaczne ,produkty świeże ,personel miły, pokój czysty ,codziennie sprzątany .”

• Chalet Hotel Kaya Ocena: 9,2

„Znakomicie położony hotel przy samym stoku narciarskim, wracaliśmy z nart nawet po zamknięciu wyciągów 😀👍 Fantastyczna obsługa zarówno w recepcji jak i restauracji. Śniadania bardzo obfite i smaczne. Opcjonalnie można zjeść dobry obiad wieczorem na miejscu. Po nartach w sympatycznym pokoju wpoczynkowym serwowano napoje i ciastka - zawsze z tego korzystaliśmy 😀 Mieliśmy pokój o podwyższonym standardzie ze wspaniałym widokiem na góry. SPA może nie najlepsze na świecie ale basen i sauny bardzo przyzwoite jak na hotel w górach.”

• „Ciekawy hotel pod kątem klimatu i designu, bardzo dobra kuchnia, muzyka na żywo w restauracji, bardzo dobrze wyposażona wypożyczalnia nart . Wspaniała jest lokalizacja - samo centrum Courchevel 185, co dla narciarzy również oznacza bliskość stoków i stacji narciarskiej do której można dojechać na nartach spod hotelu. Genialne Apres Ski w lokalnych knajpkach przy trasach . Wszystko na miejscu !!!!”

2 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Trzy Doliny

na podstawie 72 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com