Lesser Antilles Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Perle D'or Aruba Ocena: 6,7

„Miły personel, szczególnie pani w barze była bardzo miła.”

• Shambala Lodge Ocena: 10,0

„Bardzo dzikie i zarazem eleganckie miejsce. Rewelacyjne domki usytuowane w przepięknym egzotycznym ogrodzie. W sumie tylko pięć domków co daje szanse że tak jak my mieliśmy wszystko dla siebie 😏. Basen czynny praktycznie 24/7, to ty decydujesz kiedy włączyć po zmierzchu oświetlenie i skorzystać z kąpieli. Ośrodek usytuowany na uboczu. Wszystko co trzeba jest na miejscu. Wyposażona kuchnia, lodówka, naczynia, czajnik, toster, opiekacz, ręczniki, ręczniki plażowe, etc. Przy basenie dodatkowa wspólna kuchnia. Wiata do masażu. Rewelacyjna gospodyni mieszkająca na terenie, gotowa pomóc we wszystkim ( wydzwoniła lotnisko i po dwóch dniach pomogła odnaleźć telefon zostawiony w samolocie z Gwadelupy ). Cisza, spokój, chill out, raj . Pozdrawiamy Marusia.”

• Le Diwali Ocena: 10,0

„Świetna lokalizacja, najpiękniejsza plaża w okolicy.”

• „Można wypożyczyć hamak z recepcji. Jest basen.”

• „Wspaniały widok z apartamentu na szczycie wzgórza - mieliśmy szczęście, że właśnie ten nam się trafił. Duże i wygodne łóżko. Dobrze wyposażona kuchnia. Czysty basen.”

• „Znakomita lokalizacja, komfortowy apartament, miła obsługa, przyjaźni ludzie, piękne krajobrazy, piękny basen, duży wybór jedzenia w pobliskich restauracjach, piękna plaża, uprzejma i życzliwa obsługa na plaży.”

• Sci Victoire Ocena: 7,1

„duży przeszklony taras i klimatyzowane pomieszczenia+2 toalety”

• „fajny taras w pokoju i basen z widokiem na ocean”

• Brise Marine Ocena: 10,0

„Na powitanie czeka na ciebie szklaneczka i karteczka, było to urocze. Domki wyposażone prawie idealnie, zabrakło tylko suszarki do włosów. Ogród cudowny, urokliwy, idealny na opalanie, ś niadanie i czytanie. Plaża za oknem z gorącym morzem karaibskim. Właściciele to sympatyczni i życzliwi ludzie, fajnie, że tacy istnieją. To miejsce, to raj na ziemi i muszę tam wrócić.”

• Butterfly Hostel Ocena: 9,6

„Świetny hostel - czyściutki, wygodny, z przemiłą i pomocną właścicielką oraz personelem. Można się w nim poczuć jak w domu, tym właśnie zresztą jest. Polecam.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Lesser Antilles