2. Malediwy – opinie o hotelach
  3. Lhaviyani Atoll – opinie o hotelach
Lhaviyani Atoll Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Przepiękne miejsce. Usytuowanie bungalowów nad samym oceanem. Prywatność,”

• „To że jest nowy, pięknie położony.”

• „Piękna wyspa, wspaniałe jedzenie i profesjonalna obsługa. Czyli wszystko czego oczekujesz na idealnych wakacjach. We wszystkich restauracjach jedzenie było wyśmienite do tego duży wybór win i drinków. Bardzo polecam opcję all inclusive zawierała wszystko co było trzeba. Restauracja Kashibo była perfekcyjna. Obsługa zawsze pomocna, szybka i bardzo miła. Byliśmy piąty raz na Malediwach i ten hotel to zdecydowanie Nasz faworyt. Wracamy w grudniu ponownie. Dziękujemy za umilenie nam tych wakacji.”

• „Świetny hotel na wakacje typu chillout. Pokoje typu grand z basenem rewelacyjne. Bardzo dobre jedzenie. Piękna plaża natomiast na wejściu dużo rafy i dość szybko robi się głęboko.”

• „Lądując na wyspie już czujesz się jak w raju. Obsługa wita Cię jak celebrytów, podają zimnego szampana i pomagają w zameldowaniu się. Nami zaopiekowała się cudowna Sandy, która meleksem obwiozła nas po wyspie, opowiedziała gdzie co jest, a później zawiozła nas do naszej willi. Dom przy plaży jak marzenie, ogromny, komfortowy, czyściutki, sprzątany dwa razy dziennie, lodówka uzupełniana codziennie (wino, piwo, napoje gazowane, soki, ciastka, orzeszki, kawa w kapsułkach, woda). Plaża przepiękna, mnóstwo prywatności, w barach napoje alkoholowe i bezalkoholowe do wyboru do koloru. Przez kilka dni pobytu nie znaleźliśmy żadnych wad. Po wyspie przemieszczaliśmy się rowerami, super sprawa. Każdy z obsługi chce dogodzić, wszyscy są bardzo mili i profesjonalni. Poza pełną przeróżnych potraw restauracją bufetową polecam restaurację Vege i Pier Six. Jeśli chcesz się naprawdę zrelaksować, musisz przyjechać do Atmosphere Kanifushi, polecam ze szczerego serca!”

• „Bardzo miły personel zaczynając od działu rezerwacji kończąc na osobach sprzątających pokój. Przyjazny resort dla par a także rodzin z dziećmi. Wille usytuowane w taki sposób że można mieć swoją przestrzeń cały czas. Nikt nikomu na głowę nie wchodzi zawsze jest wolne miejsce w jadalni i nikt nie walczy o leżaki ;). A przede wszystkim jest pięknie! Polecamy wszystkim. Pozdrowienia dla pana Haseef'a z baru Olhu (bardzo fajny barman) ;) Przytulne wille, piękne plaże i super obsługa. Bezpłatne wifi (konieczne przy dzieciach)”