Liepaja Municipality Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Dzīvoklis Ocena: 6,7

„Blisko do Karosty. Mieszkanko jasne (okna na całą ścianę). Wentylatory na wypadek upału. ”

• „Klimatyzowane pokoje!! :-D w pokojach czysto, śniadanie dobre, duży wybór. Mieliśmy pokój od strony parkingu i było cicho. Nie wiem jak od strony ulicy. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni i jeśli wrócimy do Lipawy to na pewno wybierzemy znów ten hotel ;-) ”

• Boutique Hotel Roze Ocena: 9,2

„Stylowy wygląd obiektu Śniadania Lokalizacja przy parku i blisko morza ”

• Hotel Kolumbs Ocena: 10,0

„Wszystko. Super miejscówka!!”

• SportHotel Ocena: 9,2

„Personel pozwolił na przetrzymanie rowerów bezpośrednio w hotelu, w "piwnicy". Bezpieczna oraz wygodna opcja. Przy zakwaterowaniu okazało się, że zostaliśmy upgrade'owani z comforta na superior. Bardzo przyjemna niespodzianka :-)”

• „W apartamencie jest wszystko czego potrzeba: suszarka do włosów ( z dyfuzorem :-) ), pralka, żelazko, można rowniez swobodnie gotować, obiekt spełnił nasze oczekiwania.”

• Seven Sisters Ocena: 9,2

„Komfortowe, ładne, czyste, przyjemne i wygodne miejsce w przedziwnej okolicy. Lipowa jest ciekawym, zaskakującym miastem pełnym różnorodności. To chyba efekt bogatej historii i długiego pobytu oraz nagłego zniknięcia armii radzieckiej. Widać to bardzo w całym miescie a szczególnie chyba w okolicy 7 sisters. Fajny ogród. Dobra komunikacja z właścicielem przed przyjazdem, ale...”

• Liva Hotel Ocena: 8,3

„Śniadania były smaczne”

• Hotel Villa Jana Ocena: 6,7

„Lokalizacja, spokój.”

• Helvita Ocena: 7,9

„Ze śniadań nie warto korzystać gdyż bardzo blisko jest bazar gdzie można kupić fantastyczne pierogi i inne produkty za nieduże pieniądze , w barze obok bazaru niedrogie śniadania i obiady.”

10 Najlepszych Hoteli w regionie Liepaja Municipality