Lika-Senj County Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Apartments Luna Ocena: 10,0

„Apartament jest rewelacyjny tj. czysto i nowocześnie.. Właścicielka bardzo miła i służąca pomocą miłym zaskoczeniem było to że na przywitanie otrzymaliśmy drobny upominek i tak samo w dniu odjazdu... Bardzo polecam 😁”

• Hotel Ana Ocena: 7,5

„Organizacja i sprawne rejestrowanie i meldowanie gości. ”

• BK Apartments Ocena: 7,9

„Duzy taras,ladny apartament.”

• Hotel Macola Ocena: 8,3

„W moim odczuciu hotel spełniający wszystkie oczekiwania. Ładny, dobrze wyposażony pokój, miła obsługa. śniadanie obfite, w naszym przypadku były zarówno pomidory, jak i duży wybór owoców. Miła restauracja z dużym tarasem, świetna obsługa, pani kelnerka doradziła nam wybór dań i trafiła w 10. Wszystko smaczne i świeże.Hotel posiada bezpośrednie zejście do marketu, więc przy okazji można zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy. Czysto, cicho. Mieliśmy pokój z balkonem z widokiem na miasto.Jako hotel tranzytowy wydaje się być wprost idealny.”

• Apartment Sanja Ocena: 9,4

„ogolnie niska cena, w pelni wyposazony apartament nawet w pralke ale daleko od plazy i wysoko”

• „Obiekt jest nowy, wyposażenie dobrej jakości, łóżka wygodne. Zgodnie z opisem dostępna klimatyzacja (dodatkowo płatna), czyste ręczniki (choć nie zawsze) oraz pościel. W pełni wyposażony aneks kuchenny z płytą elektryczną oraz lodówką. Lokalizacja obiektu blisko (10 min pieszo) centrum miasteczka. Przy domu wydzielony parking. Każdy pokój ma dostęp do tarasu lub balkonu. Nam niestety trafił się balkon niezadaszony (brak cienia), a pod dachówką gniazdo os, przez które nie dało się otworzyć okna balkonowego, nie mówiąc o spędzaniu czasu na zewnątrz. Na szczęście obsługa okazała się pomocna i podjęto próby rozwiązania problemu. Niestety mimo szczerych chęci osy nie zniknęły, a nam zaproponowano inny apartament w oddalonym o klika set metrów budynku.”

• Apartments Krpan Ocena: 8,3

„Bardzo sympatyczni gospodarze .Nie narzucający się, ale pomocni ,serwujący niespodzianki w postaci poczęstunków np. smażona świeża ryba.Miejsce b. ciche we wrześniu ,urokliwe mimo braku sklepów codziennie dostarczono pieczywo i dwa razy w tygodniu z samochodu można było kupić owoce i warzywa.Jak na Chorwację b. dobre wejście do wody ( bez głazów)”

• Apartments Skoda Ocena: 9,6

„Apartament jest w 100% zgodny z opisem. Bardzo fajny widok z okna, doskonała lokalizacja. Blisko plaża, supermarket, centrum, tania restauracja, piekarnia jest dwa domy dalej.”

• „Wspaniała lokalizacja. Do morza bardzo blisko około 6 min. spacerem. Tuż przy morzu można znaleźć wiele restauracji i sklepów. Obsługa bardzo miła. Wspaniałe miejsce na wypoczynek nad morzem adriatyckim. Bardzo fajny jest zjazd do miasta od strony lądu. Wysokie zbocza, droga kręta i trzeba powoli zjeżdżać przy czym pozwala to na podziwianie pięknych krajobrazów.”

• Hotel Bellevue Ocena: 5,4

„Śniadanie ok.. Super lokalizacja! Dla lokalizacji warto tam się zatrzymać.”

13 Najlepszych Hoteli w regionie Lika-Senj County