Lika-Senj County Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Na uboczu, cisza i spokój, własny balkon.”

• La Luna Island Hotel Ocena: 10,0

„Wszystko prefekt, spokojna okolica piękne widoki hotel jedzenie świetne ,można odpocząć na maksa jedyne brak zabaw dla dzieci ale córka uwielbia morze i kamyki więc nie nudziła się 😍polecam z czystym sercem 😍 ”

• Sunset Apartments Ocena: 7,9

„Cisza i spokój, blisko sklepy, piekarnia,”

• Hotel Jezero Ocena: 7,5

„Komfortowy pokój, profesjonalna obsługa w recepcji, świetna lokalizacja ”

• Apartmens Mendula Ocena: 10,0

„Duży taras z pięknym widokiem. Dobra lokalizacja do odpoczynku i relaksu. Przemili gospodarze stwarzający dobrą atmosferę w obiekcie.”

• BK Apartments Ocena: 7,9

„Duzy taras,ladny apartament.”

• Hotel Macola Ocena: 8,3

„W moim odczuciu hotel spełniający wszystkie oczekiwania. Ładny, dobrze wyposażony pokój, miła obsługa. śniadanie obfite, w naszym przypadku były zarówno pomidory, jak i duży wybór owoców. Miła restauracja z dużym tarasem, świetna obsługa, pani kelnerka doradziła nam wybór dań i trafiła w 10. Wszystko smaczne i świeże.Hotel posiada bezpośrednie zejście do marketu, więc przy okazji można zaopatrzyć się w potrzebne rzeczy. Czysto, cicho. Mieliśmy pokój z balkonem z widokiem na miasto.Jako hotel tranzytowy wydaje się być wprost idealny.”

• Apartment Sanja Ocena: 9,4

„ogolnie niska cena, w pelni wyposazony apartament nawet w pralke ale daleko od plazy i wysoko”

• „Obiekt jest nowy, wyposażenie dobrej jakości, łóżka wygodne. Zgodnie z opisem dostępna klimatyzacja (dodatkowo płatna), czyste ręczniki (choć nie zawsze) oraz pościel. W pełni wyposażony aneks kuchenny z płytą elektryczną oraz lodówką. Lokalizacja obiektu blisko (10 min pieszo) centrum miasteczka. Przy domu wydzielony parking. Każdy pokój ma dostęp do tarasu lub balkonu. Nam niestety trafił się balkon niezadaszony (brak cienia), a pod dachówką gniazdo os, przez które nie dało się otworzyć okna balkonowego, nie mówiąc o spędzaniu czasu na zewnątrz. Na szczęście obsługa okazała się pomocna i podjęto próby rozwiązania problemu. Niestety mimo szczerych chęci osy nie zniknęły, a nam zaproponowano inny apartament w oddalonym o klika set metrów budynku.”

• Hotel Bellevue Ocena: 8,8

„Wyjątkowo blisko do wejścia na teren Jezior Plitwickich. Hotel jak to ładnie się teraz określa pamięta czasy Tito i Gierka ale jest czysto śniadanie moim zdanie rewelacyjne drobny minus bym wystawił za łazienkę. Parking również bardzo blisko więc generalnie pobyt będziemy mile wspominać.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Lika-Senj County

na podstawie 42 459 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com