Limburgia Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Bardzo miła i pomocna obsługa.”

• „ Czysty pokój. Miła obsługa. Bardzo dobre, urozmaicone śniadanie. ”

• Hotel Dupuis Ocena: 7,1

„dobra cena, super obsługa, fajna lokalizacja, czysto ”

• Kaboom Maastricht Ocena: 10,0

„Hotel jest niezwykły. Pokoje mają bardzo ciekawy wystrój. Widać rękę projektanta, który pomyślał o wszystkim. Przez ten właśnie aspekt hotel jest ciekawszy od innych tej samej klasy. Położony blisko stacji ale cichy. w pobliżu bary i restauracje. Niestety po 22:00 nie można nic zjeść bo kuchnie są zamknięte. Ale recepcja była bardzo pomocna w znalezieniu czegoś otwartego. Jeśli macie do wyboru kilka miejsc tej samej klasy polecam ten hotel. Warto w nim pobyć choćby jednąnoc!”

• Hotel de la Bourse Ocena: 9,0

„znakomita lokalizacja, dość cicho”

• Maashof Ocena: 8,3

„Wszystko ok. Polecam na 1-2 noce. W pobliżu obiekty sportowe.”

• „Lokalizacja , bezpłatny parking”

• Het Peeljuweel Ocena: 8,3

„Bylo ok, polecam hotel.”

• Novotel Maastricht Ocena: 8,3

„Śniadanie było bardzo dobre , duży wybór produktów , pokój fajny z bardzo wygodnym i dużym łóżkiem, lokalizacja też dobra spacerkiem około 20 minut do centrum , miła obsługa. ogólnie polecam”

• „Hotel zlokalizowany zaraz przy zjeździe z autostrady jako część stadionu który z kolei przylega do dużego parku handlowego. Można przy okazji wyskoczyć na zakupy lub coś zjeść- ciekawa restauracja włoska przy multipleksie. Sam hotel w miarę nowy- pokoje dość duże, bardzo czyste i w pełni funkcjonalne. Internet naprawdę szybki.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Limburgia