Limburgia Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Asteria Ocena: 8,3

„Super wygodne łóżko i smaczne śniadania,miła obsługa”

• Abdij Rolduc Ocena: 9,2

„Ładna okolica. Ładny hotel. Inny niż te co do tej pory widziałem. Mam na myśli architekturę zewnętrzna. Ładnie oświetlony w nocy. Mocne Wi-Fi w pokoju. ”

• Maashof Ocena: 10,0

„mila obsluga, czysto i cicho, smaczne sniadanie”

• Hotel Drielanden Ocena: 8,3

„Bardzo blisko do różnego rodzaju atrakcji turystycznych. ”

• Hotel Dupuis Ocena: 7,1

„dobra cena, super obsługa, fajna lokalizacja, czysto ”

• Novotel Maastricht Ocena: 8,3

„Śniadanie było bardzo dobre , duży wybór produktów , pokój fajny z bardzo wygodnym i dużym łóżkiem, lokalizacja też dobra spacerkiem około 20 minut do centrum , miła obsługa. ogólnie polecam”

• „Hotel zlokalizowany zaraz przy zjeździe z autostrady jako część stadionu który z kolei przylega do dużego parku handlowego. Można przy okazji wyskoczyć na zakupy lub coś zjeść- ciekawa restauracja włoska przy multipleksie. Sam hotel w miarę nowy- pokoje dość duże, bardzo czyste i w pełni funkcjonalne. Internet naprawdę szybki.”

• Atlas Hotel Ocena: 10,0

„Bardzo miła obsługa. Czyste i schludne pokoje. Wifi działało niezawodnie.”

• Hotel Het Anker Ocena: 10,0

„Naprawdę warto, na początku mieliśmy zarezerwowana jedna noc jednak zostaliśmy 3, bardzo miła pani ,obsługa, czysto i schludnie, śniadanie bardzo smaczne, niczego nie brakował, polecam!:))”

• Hotel Arcen Ocena: 8,3

„Ogromny plus za lokalizację w samym centrum miejscowości przy barach i restauracjach Duże pokoje Smaczne chociaż mało urozmaicone śniadania Bardzo miła obsługa”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Limburgia

na podstawie 26 415 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com