Limburg Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Stayen Ocena: 9,6

„Bardzo przyjemna siłownia z miłą i fachową kadrą. Basen z możliwością włączenia prądu wody. Dobre wyciszenie pokoi. ”

• „Polecam. Wszystko super.”

• „Śniadanie bardzo dobre i urozmaicone, ogromna ilość atrakcji na miejscu”

• Hotel Plaza Ocena: 6,7

„Bardzo miła obsługa hotelowa dobra lokalizacja.”

• Hotel De Venne Ocena: 7,5

„Czystość pokoju, przyjazny personel”

• Hotel Apollo Ocena: 9,2

„super właściciel”

• Hotel Ecu Ocena: 7,5

„Miła obsługa, na pierwszym piętrze bar. Lokalizacja w centrum chyba optymalna. Łatwo wyjść na posiłek.”

• Hotel Ri Coëme Ocena: 7,1

„Dojazd od autostrady kilka km wygodną drogą lokalną. Położony na skraju niewielkiej miejscowości, duży teren otoczony zielenią. Przestronny parking. Zameldowanie bezproblemowe. Obiekt prowadzony przez sympatyczną parę, ludzi kontaktowych i uczynnych. Klasyfikowałbym go raczej w kategorii pensjonat, z wszystkimi zaletami tego typu obiektów. Pokój przestronny, wyposażony w stopniu podstawowym. Duża łazienka, w tym wanna i bidet (ostatnio raczej rzadkość). Można się domyślić, że wyposażenie ma kilka lat ale wszystko sprawne i czyste. Z śniadań nie korzystaliśmy. Barek czynny do późnej nocy, świetne napitki; w tym belgijskie piwa (tak - jestem ich fanem!) Wybrałem ten obiekt świadomie chcąc zobaczyć "życie na prowincji" w Belgii i udało się! Ciekawe wycieczki w okolice. Przyzwoity stosunek jakości do ceny.”

• „Bardzo wygodny i duży pokój , uprzejmy i pomocny personel . Hotel położony w spokojnym i urokliwym miejscu . Smaczne jedzenie w restauracji.”

• Hotel Atlantis Ocena: 9,6

„Jest to już Nasz trzeci pobyt w tym hotelu. Hotel jest niesamowity! Pokój bardzo czysty i wygodny. Wystrój pokoju jak i całego hotelu jest bardzo oryginalny. Spokojna okolica, parking z wystarczającą liczbą miejsc. Bardzo dobre WiFi, Ekspres do kawy w pokoju. Na korytarzu codziennie dla gości były wykładane świeże jabłka. Personel pomocny i bardzo miły.”

28 Najlepszych Hoteli w regionie Limburg