Liptów Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Klar Ocena: 7,1

„Polecam. Bylo czysto. Miła obsługa. ”

• „Piękne, spokojne miejsce. Bardzo sympatyczna właścicielka. ”

• Penzion Drak Ocena: 9,6

„Super spędzony czas. Blisko do okolicznych atrakcji. Tatralandia, Chopok. Bardzo dobre warunki. Śniadania dobre. Polecam”

• Syparne Ocena: 8,8

„Domek sam w sobie fascynujący z 1888r. Miły i przytulny wystarczający dla 2 do 4 osób. W samym sercu Liptowskiego Jana obok kościoła z 14 wieku. Blisko na wszelkie górskie wypady. Zresztą co tu dużo mówić w Słowacji jest gdzie chodzić. ”

• „Lokalizacja, pokój większy niż na zdjęciach”

• Hotel Tri Studničky Ocena: 10,0

„genialne miejsce na wypoczynek we dwójkę. kameralne i bardzo komfortowe SPA nad górskim potokiem. zdecydowanie polecam opcję z pełnym wyżywieniem i wybór pokoju w wyższym standardzie, żeby mieć komfortowy widok na las i potok.”

• „Piękna okolica, kameralny ośrodek, obsługa niemal niewidoczna, a wszystko działało super. Polecam, jeśli szukasz miejsca na odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku.”

• Tatraline Jasna Ocena: 9,2

„Lokalizacja dobra, blisko centrum, Dobra baza wypadowa. Pokoje nowe o dobrym standardzie.”

• U dobrého hospodára Ocena: 10,0

„Miły i sympatyczny właściciel Jan - którego pozdrawiam , dom bardzo obszerny udogodnienia wewnątrz ( zmywarka, lodówka, kuchnia, ekspres do kawy itp. - na zewnątrz - ognisko, grill, oraz w osobnym pomieszczeniu bilard i stół do ping-ponga. Urokliwy strumyczek płynie tuż przy posesji. Polecam. Jeśli będziemy się wybierać ponownie w tamte strony na pewno wybierzemy ten obiekt !”

• „śnidania były mało urozmajcone, ale można był się najeść. Miła i pomocna obsługa .Bardzo klimatyczne i spokojne miejsce.. Polecam osobom szukającym spokoju.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Liptów

na podstawie 20 315 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com