Skadar Lake Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Vllaznia Ocena: 8,8

„Hotel jest nowy. Bardzo przyjemny pokój z wygodnym łóżkiem. Łazienka z deszczownica. Sympatyczna obsługa. ”

• Hostel Tarabosh Ocena: 9,2

„Świetna lokalizacja Super gospodarz Duży pokoj Możliwość przygotowania posiłków, chociaż wg mnie szkoda czasu zważywszy na ceny na mieście i tak znakomite potrawy. Parking zaraz przy obiekcie w cenie 1,5 euro za dobe”

• Hotel Kaduku Ocena: 9,2

„Bardzo miły personel, dobre śniadania, pokoje małe ale czyste ”

• Hotel Emigranti Ocena: 8,3

„Miły personel. Dobra, bardzo mocna kawa. ”

• Hotel Vila Giorgio Ocena: 9,2

„Niezwykle miła i bardzo starająca się dogodzić klientom obsługa. Pyszne lokalne i świeże jedzenie.”

• Buna Park Hotel Ocena: 9,6

„Bardzo ładny obiekt. Dużo zieleni nad wodą. Widok na rzekę i ruiny zamku. Smaczne śniadanie. Dobre miejsce do obejrzenia Szkodry jak i na jedną noc przejazdem. Na terenie strzeżony parking i basen.”

• Hotel Blini Ocena: 8,3

„Hotel ok. Śniadanie zjadliwe. Obsługa super. Zawsze uśmiechnięta i uczynna.”

• Hotel Bicaj Ocena: 9,6

„To nasz drugi pobyt w Hotelu Bicaj. Tym razem dostaliśmy pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych i panie miały małą niedogodność w korzystaniu z toalety, ale to taki mały drobiazg i zresztą sami jesteśmy pewnie sobie po części winni bo przyjechaliśmy bardzo późno (koło godz. 1-szej). Mimo tak późnej pory nie mieliśmy najmniejszych problemów z zameldowaniem, chociaż podczas rezerwacji była informacja że należy się zameldować do godz. 22-giej. W pokoju, łazience i ogólnie w całym hotelu czysto. Łazienka z kabiną. Wi-fi działało bardzo dobrze. Bezpieczne miejsce parkingowe na terenie obiektu zapewnione. Śniadanie na umówioną godzinę. W tym roku może troszkę słabsza obsługa niż dwa lata temu (zapomniano nam przynieść owoców), ale gości było bardzo dużo i pewnie to z tego wynikło. Ogólnie śniadanie bardzo dobre. Oceniając hotel w stosunku do ceny jest to bardzo dobra miejscówka.”

• Bobi Hotel Ocena: 10,0

„Szybkie WiFi. Bardzo miły i pomocny właściciel. Czysto. Blisko centrum czyli do autobusu. Pod hotelem sklep i kawiarnia. Smaczne śniadanie a chleb już nie spotykany u nas, naturalny bez zapychaczy.”

• The Wanderers Hostel Ocena: 10,0

„Niesamowity klimat miejsca, świetna lokalizacja, pyszne śniadania i pomocna obsługa, na miejscu możliwość wypożyczenia roweru, pokoje czyste, przestrzeń wspólna sprawia , że wchodzisz i się po prostu uśmiechasz :) Polecam gorąco z uśmiechem na samo wspomnienie tego miejsca!”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Skadar Lake

na podstawie 482 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com