Livigno Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Loredana Ocena: 10,0

„Super przemiły właściciel służący pomocą ”

• Baita Betulla Ocena: 6,7

„Fajny widok z okna, blisko do przystanków skibusów, blisko do centrum Livignio (~2 km), obsługa mówi po angielsku.”

• „Hotel w centrum miasta, wyjątkowo mila obsługa, fajny klimat, oraz smaczne śniadanie. Dużo śniegu w sierpniu na głównej ulicy nas milo zaskoczył , gdzie odbyły się zawody. Myślę ze jeszcze kiedyś tam wrócimy tym bardziej ze można tam zrobić fajne zakupy👍”

• Alp Wellness Mota Ocena: 10,0

„Lokalizacja centrum i wyciąg 10 Mb , bardzo czysto naprawdę polecam !!!”

• Hotel Teola Ocena: 9,2

„Fajny hotel jak na Livigno Dobry stosunek ceny do jakości Nie jest to hotel z górnej poziomu Czysto i sympatycznie ”

• „Lokalizacja, parking przed domem.”

• Hotel Helvetia Ocena: 8,8

„Idealna lokalizacja. bardzo blisko do gondoli. Hotel w samym centrum. Bardzo klimatyczna restauracja. Typowo włoska przepyszna kuchnia.”

• Appartamenti Clelia Ocena: 8,3

„Cicha okolica a przy tym 10 min. spacerkiem od centrum. Doskonała baza wypadowa dla wycieczek pieszych oraz rowerowych. Bliskość przystanku autobusowego czyni również dobre miejsce dla narciarzy. Widok na góry i tereny narciarskie i rowerowe Carosello i Motolino. Ścieżka rowerowa a w zimie trasa do narciarstwa biegowego znajduje się tuż za domem. Uzupełnieniem dobrego wrażenia są mili gospodarze. POLECAM.”

• Dependance Sporting Ocena: 6,7

„Śniadania smaczne ale monotonne”

• Hotel Piccolo Mondo Ocena: 8,8

„Bardzo dobre śniadanie z produktów lokalnych, przepyszne świeże ciasta lub ciasteczka do śniadania codziennie wieczorem pieczone, miły i pomocny personel,pyszna kawa do śniadania, choć jej smak zależny od osoby ją przygotowującej. Do śniadania podają lokalne sery. Blisko do przystanku darmowej komunikacji autobusowej. Czyste łazienki.”

5 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Livigno

na podstawie 1 514 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com