Livigno Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Loredana Ocena: 10,0

„Super przemiły właściciel służący pomocą ”

• Baita Betulla Ocena: 6,7

„Fajny widok z okna, blisko do przystanków skibusów, blisko do centrum Livignio (~2 km), obsługa mówi po angielsku.”

• „Hotel w centrum miasta, wyjątkowo mila obsługa, fajny klimat, oraz smaczne śniadanie. Dużo śniegu w sierpniu na głównej ulicy nas milo zaskoczył , gdzie odbyły się zawody. Myślę ze jeszcze kiedyś tam wrócimy tym bardziej ze można tam zrobić fajne zakupy👍”

• Alp Wellness Mota Ocena: 10,0

„Lokalizacja centrum i wyciąg 10 Mb , bardzo czysto naprawdę polecam !!!”

• Hotel Teola Ocena: 9,2

„Fajny hotel jak na Livigno Dobry stosunek ceny do jakości Nie jest to hotel z górnej poziomu Czysto i sympatycznie ”

• „Lokalizacja, parking przed domem.”

• Hotel Helvetia Ocena: 8,8

„Idealna lokalizacja. bardzo blisko do gondoli. Hotel w samym centrum. Bardzo klimatyczna restauracja. Typowo włoska przepyszna kuchnia.”

• Appartamenti Clelia Ocena: 8,3

„Cicha okolica a przy tym 10 min. spacerkiem od centrum. Doskonała baza wypadowa dla wycieczek pieszych oraz rowerowych. Bliskość przystanku autobusowego czyni również dobre miejsce dla narciarzy. Widok na góry i tereny narciarskie i rowerowe Carosello i Motolino. Ścieżka rowerowa a w zimie trasa do narciarstwa biegowego znajduje się tuż za domem. Uzupełnieniem dobrego wrażenia są mili gospodarze. POLECAM.”

• Dependance Sporting Ocena: 6,7

„Śniadania smaczne ale monotonne”

• Hotel Piccolo Mondo Ocena: 8,8

„Bardzo dobre śniadanie z produktów lokalnych, przepyszne świeże ciasta lub ciasteczka do śniadania codziennie wieczorem pieczone, miły i pomocny personel,pyszna kawa do śniadania, choć jej smak zależny od osoby ją przygotowującej. Do śniadania podają lokalne sery. Blisko do przystanku darmowej komunikacji autobusowej. Czyste łazienki.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Livigno

na podstawie 6 882 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com