Province of Livorno Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Moderno Ocena: 10,0

„Miły personel, lokalizacja, bardzo dobre śniadanie”

• Hotel I Ginepri Ocena: 10,0

„Śniadania bardzo dobre, obiadokolacje rewelacyjne, pokoje duże wygodne, komfortowe, widok z balkonu zachęcający do wyjścia na plażę, bardzo klimatyczny barek w ogrodzie, basen duży, czysty, choć przyznaję, że nie korzystałam.”

• „Wszystko! Byłem tam już drugi raz i chętnie pojadę ponownie.”

• „To jest zakątek prawdziwej Toskanii,miejsce cudowne -można wypocząć i zrelaksować.GODNE POLECENIA!!!”

• Hotel Atlantico Ocena: 6,7

„życzliwość personelu przyjemny basen w hotelu”

• „Przepiekna aranzacja przestrzeni, blisko plazy.”

• „W pensjonacie zatrzymaliśmy się na jedną noc. Dostaliśmy pokój z widokiem na morze. Ogólnie pokój i łazienka ok. Śniadania urozmaicone, można nie tylko zjeść słodkości. Zameldowanie/wymeldowanie ok. Można na terenie pensjonatu zostawić samochód (parkowanie bezpłatne). Blisko do morza ok. 500 m.”

• Hotel Posta Ocena: 9,6

„Idealny punkt wypadowy.”

• „Swietny i bardzo duży basen zewnętrzny, dobry do pływania i bardzo czysty, obszar wokoł basenu zadbany, duży parking, dobre wi-fi”

• Podere Gli Olmi Ocena: 10,0

„Bardzo pomocny i miły personel. Domek okazał się czysty i przyjemny, tak samo jego okolicy oraz basen. Polecam to miejsce wszystkim wielbicielom kameralnego wypoczynku!”

29 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Province of Livorno

na podstawie 7 466 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com