Loch Ness Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Super atmosfera, miły personel, Doskonałe miejsce na nocleg. Polecam gorąco ”

• Loch Ness Lodge Hotel Ocena: 10,0

„Obsługa perfekt. Świetny bar,smaczne posiłki. ”

• „To takie schronisko PTTK w wersji szkockiej. Mieliśmy mały pokój z dwoma piętrowymi łóżkami i wspólną łazienką na korytarzu. Czysto, wygodnie przy uwzględnieniu, że to nie hotel tylko hostel. U dołu wspólna kuchnia i jadalnia z widokiem na Loch Ness. W recepcji można kupić podstawowe produkty spożywcze do przyrządzenia w kuchni, bo w odległości 10-20 km ciężko o sklep.”

• Inch Hotel Ocena: 9,6

„Jedzenie i Obsługa:) Jedzenie naprawę wybitne, a obsługa miła i z poczuciem humoru.”

• Foyers Roost Ocena: 6,2

„Bardzo dobre Jedzenie.”

• Clunebeg Lodge Ocena: 6,2

„Cisza, spokój, lokalizacja.”

• 1 Lochness Hostel Ocena: 10,0

„Hostel mieści się w samym centrum, okolica piękna , spokojnie. Przywitałą nas bardzo miła właścicielka. Kuchnia wyposażona (czajnik, tostery, mikrofalówka, opiekacz, lodówki) pokój, łazienka czyste...”

• „Cóż ... Szkocji wszystko jest prostsze i jeśli cokolwiek można uprości to się to robi ... a piękno leży w prostocie.”

• Camping Pod Heaven Ocena: 8,3

„Bardzo ciekawe miejsce. drewniane budki, bardzo czyste. urokliwe, ciche miejsce. najlepiej oczywiście mieć ze sobą śpiwór, ale na miejscu można też wypożyczyć zestaw do spania. bardzo duże i czyste wspólne łazienki. bezpłatny parking.”

• „Hotel w dobrej lokalizacji, na zewnatrz wygląda ok a od środka PRL.”

15 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Loch Ness

na podstawie 8 104 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com