Loara Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Hôtel de France Ocena: 9,6

„Czysto i doskonala kuchnia”

• La Rivoire Ocena: 5,8

„ Bardzo mili właściciele , rodzinna atmosfera , piękna , urocza okolica, czysty pokój . Bardzo smaczne swojskie i lokalne produkty na śniadaniu, pyszny ser , doskonała konfitura. Właścicielka poleciła nam i zarezerwowała miejsce w przyjemnej restauracji w okolicy .”

• „Dobre miejsce na nocleg w podróży”

• „Nic”

• „blisko autostrady,mila obsluga,komfortowe pokoje,dobry stosunek jakosci do ceny,na 1 noc ok.polecam”

• ibis Roanne Ocena: 10,0

„Bardzo, bardzo czysty hotel z przemiłą obsługą. Chętnie zostalibyśmy tam na kilka dni dłużej :)”

• „Miła obsługa. Położenie bardzo blisko dworca kolejowego, rejon wygląda całkiem bezpiecznie, odnowione budynki i względnie czysto. Łóżko całkiem wygodne do spawania. dodatkowe głośniki w łazience, dzięki którym możesz śłuchać radia. Świeże produkty na śniadaniu.”

• „Bardzo smaczne śniadania i kolacja ( danie dnia) , jest to nasz kolejny pobyt w tym hotelu i na pewno wrócimy. Wygodny, dobrze wygłuszony pokój rodzinny, przyjemny basen i okolice.”

• Lemon Hotel Ocena: 7,1

„Wygodne łóżko, skromne ale czyste pokoje. Dobrze działające Wi -Fi”

• „Życzliwy personel, czysto, parking ok. WiFi ok. Z tarasu restauracji piękny widok na góry.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Loara