Lombardia Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Dei Cavalieri Ocena: 7,9

„Hotel czysty, pyszne śniadania . Lokalizacja idealna ”

• „Bardzo miła Młoda Pani z recepcji. ”

• Hotel 900 Ocena: 10,0

„Rewelacja, stosunek jakości do ceny, przewyższa oczekiwania. Restauracja serwuje cudowne dania. ”

• Hotel Carlo Goldoni Ocena: 7,5

„Czysto, po remoncie ”

• Hotel Castell Ocena: 10,0

„Widok”

• Hotel Arno Ocena: 6,2

„Rezerwowałam pokój bez łazienki, a dostałam z łazienką, z tym że brzydki, ściany obdrapane, czerwone, okno się nie otwierało nr 8, a w ogłoszeniu ładne zdjęcia. W pokoju było czysto, codziennie sprzątany i nowe ręczniki. Pracownicy bardzo mili, pomocni, lokalizacja ok 600 m od dworca, od centrum ok 2 km. W pobliżu sklep Carrefour.”

• Royal Garden Ocena: 9,6

„Pokoje duże, ładnie urządzone, duża elegancka łazienka, mieszka się bardzo przyjemnie. Cały hotel 4 piętra,”

• Il Sole Ocena: 8,3

„Usytuowanie hotelu - idealne . Kameralna atmosfera . Bardzo miły personel .”

• „Super obsługa! Śniadania w porządku, czystość ok, obiekt śliczny i wart polecenia. Do dworca tylko 2 minuty pieszo. Jedyny minus był taki, że wyspać się tam trudno - ale to hostel więc czego innego można się spodziewać ;) Dużym plusem była kuchnia, z której można korzystać 24h, taras oraz bliskość metra i dworca. Polecam!”

• „Bliska lokalizacja lotniska.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Lombardia

na podstawie 312 156 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com