Lombok Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• „Hotel urządzony gustownie, elegancko, basen super , czyste pokoje, personel miły i pomocny”

• „Obsluga bardzo mila. Sniadania. Basen. Minibar w pokoju bezplatny i uzupelniany codzien.”

• „Klimatyczne domki, dobre jedzenie , miły personel ”

• „Byliśmy tam jedna noc po rejsie na Komodo a przed powrotem na Bali .Hotel po trzęsieniu trochę ucierpiał ale mimo to działał znakomicie personel nie dał odczuć ze to może być taryfa ulgowa mimo mniejszej liczby gości śniadanie miało pełna ofertę i było wspaniałe ”

• „Położenie obiektu. Smaczne śniadania. ”

• „Świetna lokalizacja, przepyszne śniadania, piękny ogród, miła obsługa ”

• Hotel Ombak Paradise Ocena: 10,0

„-Wszystko było super -Bogate śniadania, każdy mógł znaleźć coś dla siebie -popołudniowa herbatka z ciastkiem -seanse filmowe na plaży -wieczorny grill na plaży - można skosztować ryb, o których pierwszy raz słyszałam :) -dodatkowo pokazy np. pokaz ognia -przy zameldowaniu się zmieniono nam pokój na wyższy klasą (bardzo miłe zaskoczenie, gdyż byliśmy w podróży poślubnej) -obsługa bardzo pomocna i bardzo rozmowna :)”

• „+ Piękna I spokojna wyspa bardzo wyjątkowa, mała I niesamowicie urokliwa, byliśmy tam 5 nocy + Po naszej stronie wyspy piękny widok na Lombok oraz wulkan Rinjani !!! + Wyspa podnosi ocenę obiektów hotelowych, które są bardzo przeciętne lub co najwyżej średnie na wyspie + Hotel Tropical Hideaways Resort choć przyzwoity to czuć upływ czasu. Mimo sporej ilości niedociągnięć klimat wyspy rekompensuje wady tego obiektu + Miły i nienachalny personel, choć w innych obiektach gdzie byliśmy było sporo lepiej + Za to bardzo ładny ogród + basen ( nie korzystaliśmy ), gdyż bajeczne plaże i błękitne morze zaledwie 200 metrów od obiektu + OBOWIĄZKOWO SNURKOWNIE LUB NURKOWANIE Z ŻÓŁWIAMI Jak byście nas zapytali czy tam byśmy wrócili na wyspę Gili Meno do tego obiektu tak z wielką przyjemnością ! -:) ”

• Lombok Astoria Hotel Ocena: 10,0

„Naprawdę dobry obiekt wysokiej klasy, śniadania urozmaicone, personel bardzo miły. Hotel w zasadzie mógłby mieć 5 gwiazdek.”

• „Wspaniały hotelik. Położony nieco na uboczu, ale do głównej ulicy wyspy nie jest daleko, a dzięki takiemu usytuowaniu jest tam spokojnie i cicho. Jakby komuś było jednak daleko, to obiekt oferuje bezpłatne rowery. Uliczka z hotelem wychodzi wprost na plażę z najlepszym miejscem na wyspie do pływania z maską i rurką. Personel miły, uśmiechnięty i bardzo uprzejmy. Pokoje ładnie urządzone i czyste, łazienka z prysznicem pod gołym niebem była wspaniała. Rewelacyjny basen, zacieniony kwitnącymi drzewami, dawał wytchnienie od palącego słońca. Przed każdym pokojem leżaki i parasol. Naprawdę komfortowo i przyjemnie. W obiekcie znajduje się restauracja, a jak tam gotują! Absolutnie przepyszne dania i rewelacyjne koktajle! Jeśli jedziecie na Gili koniecznie musicie się tam zatrzymać.”

29 Najlepszych Hoteli w regionie Lombok