Obszar metropolitalny Los Angeles Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysty i zadbany hotel, przyjemny taras na dachu i basen oraz jacuzzi z podgrzewana woda. Do plazy ok 10 min spacerem. Do dyspozycji parking. ”

• „Tak miłej i pomocnej obsługi nie spotkałam w żadnym hotelu. Lokalizacja doskonała, 2 minuty pieszo do Walk of fame. ”

• „Wygodne duże łóżko ”

• „Wielkość pokoju, czystość oraz szybkie załatwienie sprawy ”

• „Nie poleca tego miejsca nikomu, Okropne. MOja walizka została skradziona i nie otrzymałam żadnej pomocy. Policja powiedziała, że to się tu często zdarza. Wg mnie to miejsce powinno być usunięte z Booking.com, ponieważ tracę zaufanie do tego portalu, ponieważ wciąż trzymają na stronie takie beznadziejne miejsca.”

• „Pokój w jednej z lepszych cen w okolicy lotniska, śniadanie w cenie.”

• Travel Inn Ocena: 3,3

„nic”

• „Sprawny transfer do/z hotelu do/z LAX.”

• „Przemiła obsługa i doskonała lokalizacja”

• Friendly Hills Inn Ocena: 8,3

„Codzienne sprzątanie pokoju. Wymiana ręczników. Pamięć o kawie:). Zdecydowanie pozytywny fakt, że jest lodówka i mikrofala. To zdecydowało, ze wybrałem ten pokój. Nie miałem również problemu z kilkukrotnym przedłużaniem pobytu, mimo że hotel miał duże obciążenie. Podziękowanie dla obsługi.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Obszar metropolitalny Los Angeles

na podstawie 8 976 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com