Lugo Province Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Za te cenę ciężko znaleźć coś lepszego. Świetna lokalizacja i bardzo sympatyczna obsługa. ”

• Albergue Xabarín Ocena: 10,0

„wszystko”

• Albergue fillobal Ocena: 10,0

„Bardzo czysto. Niesamowicie uprzejmą obsługa. Sympatyczny bar obok. ”

• „Super miejsce. Personel bardzo, bardzo miły. Wielkie podziękowania dla Pana z recepcji za rezerwację wejścia na plażę i za pomóc w wyborze jedzenia bez znajomości hiszpańskiego. Pokój bardzo czysty i miły. ”

• Hotel Mica Ocena: 10,0

„Doskonałe miejsce na odpoczynek. Bardzo miła obsługa, usługa prania (cudownie uprawne i uprasowane ubrania, poskładane w kostkę!!!!). Pyszne śniadanie! Piękny, czysty i cichy pokój. ”

• Landecoira Ocena: 10,0

„Cudowny domek położony w przepięknym miejscu. Właściciele przemili, uśmiechnięci, powitali nas pysznymi ciasteczkami, czekoladą i mlekiem. Gorąco polecam.”

• „Obsługa w recepcji! Bardzo sympatyczna, miła Pani, świetnie mówiąca po angielsku. Odbyłam z nią długa i bardzo wartościową rozmowę. ”

• Casa da Ponte Ocena: 8,8

„Ładny dom, spokojna okolica”

• Hotel Spa Galatea Ocena: 9,2

„Wygodny i czysty pokój. Miła obsługa. Bardzo dobre śniadanie.”

• „Absolutnie fantastyczna restauracja !!! Polecam owoce morza !!! Obowiązkowa pozycja:) Duży, komfortowy pokój, duży wybór na śniadanie :)”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Lugo Province

na podstawie 22 235 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com