Lustica Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Polecam apartament w 100% ,super obsługa a także miłe zaskoczenie to basen na terenie obiektu. ”

• Apartmani Beljkas Ocena: 9,2

„Bardzo goscinni, sympatyczni i lomocni gospodarze. Wlasciciel przyjechal po nas pomimo bardzo poznej pory, gdy sie zgubilismy. Apartament z widokiem na zatoke, w pelni wyposazony. Nieczego nam bie brakowalo. Dobre miejsce na odpoczynek i relaks.Plavi horizonti (najblizasza plaza) wrecz idealne.”

• Apartments Lazarus Ocena: 9,6

„Doskonały apartament dla osób szukających spokoju. Dobrze wyposażony, nowe meble i sprzęty. Miejscowość bardzo cicha, z niekrępującą atmosferą. Bardzo mili i pomocni, ale nienarzucający się gospodarze. Obiekt położony 5 minut spacerkiem od zatoki. Dostępne dwa balkony i taras gdzie można zjeść posiłek. Dużo miejsca do suszenia np. ręczników. Obiekt posiada własny bezpłatny parking. Wydajny klimatyzator i żaluzje w każdym oknie. Wygodny salonik ze stołem i kanapami. Wystarczająco wyposażona kuchnia.”

• „spokojna, miła okolica blisko plaż, obiekt posiada nieduży basen. Duży zacieniony taras na dachu obiektu z widokiem na morze.”

• Apartmani Beljkas Ocena: 10,0

„Spokojna okolica, mili gospodarze, standard”

• „lokalizacja - cisza i spokój (poza hałasującymi cykadami), miejscowość Mirista na końcu półwyspu Lustica, klimatyzacja w pokojach, Nenad - opiekun obecny na miejscu, który jest bardzo pomocny. przebiłem oponę, Nenad zorganizował zakup nowej, pomógł w zdjęciu koła i zabezpieczeniu samochodu, pojechał też ze mną osobiście odebrać oponę w jednej lokalizacji i do serwisu aby założyć nową oponę. za to wielkie plusy. zasadniczo na lokalizację trzeba spojrzeć indywidualnie. Mirista i Bellavista są dla ciebie, jeśli: 1. szukasz spokojnej okolicy (niezatłoczone plaże, możesz znaleźć swoje miejsce gdzieś na skałkach), 2. nie oczekujesz przestronnych apartamentów (pokoje są raczej małe i nadają się na przespanie, a potem ruszaj na plażę lub zwiedzaj i wróć wieczorem), 3. nie zamierzasz przygotowywać posiłków w kuchni (jest tak wyposażona, że można gotować ale jest mała i nie ma gdzie zjeść w apartamencie), 4. nie musisz mieć szybkiego dostępu do atrakcji typu zatłoczony Kotor lub Budva (dojazd do ronda przed Tivatem, odległość 20 km zajmuje ok. 40 min, sama droga dojazdowa jest kręta i wąska), 5. zasadniczo masz samochód aby poza odpoczynkiem na plaży coś zobaczyć w Czarnogórze (nie ma komunikacji autobusowej, a miejsc ciekawych jest sporo np. Kotor, dach Czarnogóry - Lovcen, riviera budvańska, jez. Szkoderskie i Rijeka Crnojevica, rafting na Tarze, kanion Moracy, monastyr Ostrog, Durmitor, stara droga z Kotoru do Cetinje - to ostatnie najlepiej na pieszo, super widoki). Jeśli poszukujesz czegoś innego niż przedstawiam powyżej poszukaj innej lokalizacji.”

• Apartmani Roganovic Ocena: 10,0

„Wspaniali gospodarze, cudowny widok z okna, kameralna, rodzinna atmosfera. Wypoczynek na najwyższym stopniu błogiego lenistwa. Przyjeżdżając tam mieliśmy plany zwiedzania okolicy. Jednak panująca atmosfera pasywnego wypoczynku - nie tylko u gospodarzy, ale w całej miejscowości - spowodowała, że przez cały pobyt nie ruszyliśmy się nigdzie. To naprawdę był Wypoczynek przez duże "W". Polecam wszystkim, którzy lubią taki leniwy wypoczynek. Polecam też tym, którzy do tej pory tak nie wypoczywali - tam polubią - jak my :-). Dzienne plażowanie + wieczorne grillowanie + nocne rozmowy... czego chcieć więcej na wakacjach :-) No i ten "Rogacz" który wszystko słyszy... ;-)”

• Apartments Lazarus Ocena: 10,0

„Gospodarze bardzo gościnni. Czuliśmy się jak w domu. Winogrono, figi, ryby grillowane , sałatki wino wszystko bardzo smaczne. Apartament bardzo czysty w pełni odpowiadał specyfikacji. Piękna , urocza okolica dla osób ceniących spokojny wypoczynek. Woda w zatoce czysta i ciepła. Jest możliwość spaceru na drugą stronę zatoki gdzie morze jest wyłącznie na Twój użytek. Super.”

10 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Lustica

na podstawie 251 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com