Belgium Luxembourg Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Czysto duzy przestronny pokoj.lazienka z wanna kosmetyki reczniki.super”

• Hotel de Liege Ocena: 7,1

„Bardzo sympatyczny i dyskretny Pan w recepcji . Blisko do centrum, świeże śniadanie jakość odpowiednia do ceny 😊”

• Hotel Eden Ardenne Ocena: 8,8

„Od razu na samym wejściu spodobała mi się obsługa. Hotel Eden, bardzo przytulne i komfortowe miejsce. Jeżeli chodzi o lokalizację moim zdaniem bardzo dobra lokalizacja, bardzo dużo atrakcji dla zwiedzających i dla lubiących się zabawić.”

• Hotel Arlon Ocena: 10,0

„Hotel zlokalizowany na parkingu przy autostradzie, dobry dojazd, wygodny parking, pyszne śniadanie od 6:30. Przestronne hotele. Brak opłat za psa”

• Hotel Tropical Ocena: 6,2

„Tylko sniadanie”

• „Bardzo samaczne śniadanie ...”

• Hotel Eau de Roche Ocena: 5,0

„Podoba mi się styl, jest naprawdę gustowny. Ciemne, ale przytulne wnętrza.”

• „Super miejsce. Cicho mimo ze w centrum starówki. Zwiedzaliśmy Ardeny to była nasza baza. Ale z przyjemnością wieczorem do niej wracaliśmy. Polecam kolację z bufetem bardzo fajny klimat i dobra relacja ceny do jakości.”

• „Widok z okna byl piekny:) bardzo blisko do centrum oraz do zamku . Malownicze miasteczko :)”

• Camping Sagittaire Ocena: 10,0

„Cisza,spokoj, brak Sklepow, Kontakt z natura”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Belgium Luxembourg

na podstawie 13 077 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com