Canton of Lucerne Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Hotel Alpenblick Ocena: 4,6

„Miejsce ”

• „Doskonała lokalizacja hotelu, spacerując można zwiedzać ciekawe miejsca i zabytki, dodatkowo otrzymaliśmy bezpłatny karnet na przejazdy środkami państwowej komunikacji w mieście ważny na cały okres pobytu. ”

• „Lokalizacja i czystość.”

• Hotel Engel Ocena: 10,0

„śniadanie dobre. Szczególnie jajka na miękko Słabe sery i wędliny.”

• Seehof Hotel Du Lac Ocena: 9,6

„Miły i profesjonalny personel. Doskonała kawa z ekspresu podawana do śniadania (na życzenie Klienta). Czyste i wygodne pokoje. Klimat i urok małego szwajcarskiego hotelu z tradycjami. Piękne położenie budynku nad brzegiem jeziora - polecam pokój z widokiem na jezioro (super).”

• Hotel Alpha Ocena: 10,0

„Pokoje urządzone skromnie, ale nowocześnie i wygodne, Łazienka na korytarzu, ale b. wygodne kabiny prysznicowe i nie sprawiało to kłopotu. Śniadanie poprawne i b. urozmaicone. Polecam.”

• „Posiłki O.K.”

• Gasthaus Klösterli Ocena: 4,2

„Tylko dobra lokalizacja - dla tych co zamierzają zwiedzić Lucernę, a nie chcą wjeżdżać do niej samochodem. Z hotelu do dworca 200 m, częste pociągi dojeżdżające w ciągu 10 minut do ścisłego centrum Lucerny ”

• Bellpark Hostel Ocena: 7,1

„Lokalizacja i obsluga”

• „Powitalny drink, bardzo dobre śniadanie, bardz sympatyczna obsługa. Dla dzieci świetne atrakcje. Czysto. Niska cena.”

29 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Canton of Lucerne

na podstawie 5 859 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com