Luzon Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• „Miła obsługa, gorąca woda za darmo, tv room, brak trzęsień ziemi, ”

• „Wszystko, super, miła osluga i super basen!!! ”

• „Mimo wielu niedociągnięć czuć było, że personel się mocno stara, żeby było jak najlepiej. Nawet polecili nam dojazd na lotnisko za pomocą aplikacji Grab - bardzo polecamy, taksówkarze Was po prostu okradną. Dostaliśmy też śniadanie na wynos bo lot mieliśmy z samego rana i pobudkę o 3:30 - nie było z tym problemu. Ogólnie cała Manila to jeden wielki... syf (niestety, ale taka jest prawda). ”

• „Bardzo miły prrsonel i ochrona obiektu.”

• Qi Palawan Ocena: 9,2

„Obiekt położony w pięknej , kameralnej okolicy, przy samej plaży. Klimatyczne domki z bambusa położone wśród bujnej zieleni. Bardzo miła , pomocna obsługa. Sprawna organizacja transferow( dojazd do obiektu dosc trudny ale obiekt bezproblemowo organizuje transfer) .Absolutnie bajkowa wycieczka Island hopping połączona z nurkowaniem lub snorkelingiem- gorąco polecam! Miejsce z niewielką ilością turystów gwarantujące spokojne upajanie się pięknem okolicy. ...no i darmowe zajęcia z yogi na dobry początek dnia i przepyszne obfite śniadanie.”

• Lotus Garden Hotel Ocena: 8,3

„Uprzejma i pomocna obsługa. Przestronne pokoje i smaczne śniadanie. Lokalizacja w okolicy zabytkowej dzielnicy i ambasady USA.”

• Bacuit Lodge Ocena: 5,0

„dobra lokalizacja, blisko sklepy”

• „bardzo rozsądny hotel, w rozsądnej cenie, w mało "hotelowej" okolicy :) czysto, jedzenie w porządku. Bardzo miła obsługa, miły właściciel.”

• „wszystko bylo zgodne z opisem”

• The Riverhouse Ocena: 8,8

„Miejsce rewelacyjne, widok z pokoju, jak i restauracji niesamowity. Duży i przestronny pokój. Zdecydowanie polecam organizowane przez hotel wycieczki. My korzystaliśmy z island hopping oraz prywatnego plazowania na wyspie. Obie wycieczki wspominamy niesamowicie pozytywnie i o duzo duzo lepiej niż Ulitmate Tour in Coron organizowana przez biuro. Warto nadmienić, że obiekt jest na totalnym uboczu, co oznacza, że głównie jest się zdanym na pobyt w tym miejscu lub transport własny skuterkami. Dotyczy to również zakupów wody itp. Miejsce jednakże jest niesamowicie ciche i przez to relaksujące. Dojazd do Coron i powrot to koszt 2000 pesos za transport 2 osób (sierpień 2018) miejscowość Coron w porze deszczowej wygląda zniechęcajaco i brudno, dlatego pobyt w RiverHouse był tym bardziej dobrym wyborem. Polecam go bez najmniejszego zawachania.”

30 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Luzon

na podstawie 26 104 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com