Luzon Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Piękna plaża bez natłoku turystów,dużo atrakcji i super miejsce na odpoczynek.Polecam !”

• „Super miejsce,wspaniali ludzie.Resort jest położony w dziewiczym miejscu z długą plażą bez natłoku turystów.Polecam !!! ”

• „Pyszne śniadanko, super personel, extra pokoje 😊 jak najbardziej polecam!”

• „Codziennie inny zestaw sniadan,czysto,zlokalizowany wsrod zieleni,wille frontem do plazy.”

• „Na pierwsze rzut oka wszystko ładnie, piękny widok z okna, ale np. po wyjściu na balkon okazuje się, że na dole jest oczyszczalnia ścieków i zapachy są okropne. Obsługa jest bardzo miła i pomocna, generalnie wszystkie udogodnienia obecne, choć otoczenie hotelu do najpiękniejszych nie należy.”

• „Hotel jest pięknie położony, urządzony gustownie i ze smakiem. Panuje w nim harmonia i przyjazna atmosfera. Goście się dopasowują i czuliśmy się tam komfortowo. Jedzenie w restauracji smaczne, nawet muzyka jest idealnie dopasowana do podziwianych zachodów słońca. Bardzo czysto, obsługa miła i pomocna. Wszystko jest tu proste i da się zorganizować. Idealne miejsce na wypoczynek i oderwanie od świata.”

• „Pokój”

• „śniadania super, każdy znajdzie coś dla siebie. Basen ok, przemiła obsługa. polecam!”

• „Świetne wyposażenie pokojów, piękne otoczenie, dobrze działający internet w pokojach, łatwość zamawiania wycieczek na miejscu.”

• Savoy Hotel Manila Ocena: 8,8

„Komfortowy hotel w pobliżu lotniska, idealny na pobyt transferowy, wszystkie udogodnienia w pokoju, internet dobrej jakości, śniadanie w porządku.”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Luzon

na podstawie 70 341 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com