Madaba Governorate Sprawdzone opinie o pensjonatach B&B dodane przez prawdziwych Gości

• Queen Ayola Hotel Ocena: 5,0

„Dobra lokalizacja, gorąca woda. ”

• Moab Land Hotel Ocena: 5,4

„Lokalizacja”

• Mosaic City Hotel Ocena: 9,6

„Dobre śniadanie, miły personel, pokoje czyste i przyjemne. Lokalizacja doskonała!”

• Madaba Hotel Ocena: 8,8

„Zależy na który pokój się trafi. Zróżnicowany standard. Właściciele są niezwykle serdeczni i gościnni. Dobra cena. Lokalizacja przy kościele św. Jerzego z piękną starożytną mozaiką przedstawiającą Ziemię Świętą. Madaba to miasto z dużą jak na Jordanię społecznością chrześcijańską.”

• Moab Land Hotel Ocena: 7,5

„śniadanie naprawdę ok, ładny widok z tarasu.”

• Saint John Hotel Ocena: 8,8

„Życzliwy i pomocny personel. Pokoje nieduże, ale z lodówką i balkonem. Restauracja z panoramicznym widokiem na Madabę, hotel w samym centrum, vis a vis meczetu. Śniadania raczej kontynentalne, obiadokolacje-wybór z menu. Bardzo drogi alkohol w hotelu. Ponieważ wyjeżdżaliśmy wcześnie rano w kierunku Aqaba, otrzymaliśmy śniadanie już o 07:30.”

• Rumman Hotel Ocena: 8,8

„Hotel bez luksusów, idealny na jedną noc w drodze. Wyjątkowo dobre śniadanie, jak na Jordanię, a miałam porównanie do innych. Darmowy parking naprzeciwko hotelu. Zameldowanie i wymeldowanie bezproblemowe.”

• Moab Land Hotel Ocena: 7,1

„Największym plusem hotelu jest jego lokalizacja, dosłownie na przeciwko wejścia do kościoła św. Jerzego ze słynną mozaiką - mapą Ziemi Świętej. Personel życzliwy i pomocny, świetny widok na miasto z dachu, gdzie są serwowane śniadania.”

• Madaba Hotel Ocena: 9,2

„Czysty obiekt z rewelacyjnym tarasem i bardzo miłą i pomocną obsługą. Polecam dodatkowe posiłki gotowane na zamówienie. Jarek”

3 Najlepszych Pensjonatów B&B i Zajazdów w regionie Madaba Governorate

na podstawie 524 Opinii o Pensjonatach B&B i Zajazdach na Booking.com