Madre de Dios Sprawdzone opinie o hotelach dodane przez prawdziwych Gości

• Passiflora Camp Ocena: 10,0

„Zaraz po przyjeździe zostaliśmy zaproszeni na pyszny obiad za 15 soli/osobe, który zjedliśmy razem z małżeństwem właścicieli. Wszystko wykonane z naturalnych produktów z możliwością dokładki i nielimitowaną ilością soku wycisniętego z owoców z ich posiadłości. Śniadanie wliczone w cene również pyszne. Właściciele oprowadzali nas po ich ogromnym ogrodzie porośniętym gęsto przeróżnymi tamtejszymi drzewami owocowymi i innymi. Opowiadając mogliśmy wszystkich owoców popróbować (ogólnie zostało nam powiedziane, że w trakcie pobytu możemy jeść z ich ogrodu wszystkie owoce). Mają dużą wiedzę na temat tamtejszej fauny i flory, potrafią rozpoznawać gatunki ptaków po odgłosach. W stawie za domkiem żył sobie mały kajman. Zaraz za oknem zyje sobie towarzyska papuga Juko. Na werande praktycznie cały czas przylatują koliberki. Pokoje schludne, z moskitierami, nasz pokój był bez łazienki, ale to nie problem. Toaleta i prysznic na zewnątrz są zadbane w bardzo dobrym stanie. Bardzo polecamy to miejsce, dla osób chcących odpocząć i pomieszkać w rodzinnej atmosferze w otoczeniu prawdziwej dżungli. Mają tam jeden wiekszy domek i jeden podzielony na dwie czesci, nie ma wiec obawy, ze będą tam tlumy turystów. Miejsce powstało niedawno i malo kto z miejscowych je juz zna. My niestety spedzilismy tam tylko jedna noc i zalujemy ze nie moglismy zostac dluzej. Jesli kiedykolwiek wrocimy w te okolice to na pewno do Passiflora Camp. Dokladne obejście ich posiadlosci zajelo nam spora czesc dnia, a pozniej odpoczywalismy w hamakach.”

30 Najlepszych Hoteli w regionie Madre de Dios