Mae Hong Son Province Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Mini Guesthouse Ocena: 6,7

„Czysto ”

• Khunyuam Resort Ocena: 9,2

„Bardzo przyjaźni właściciele, którzy mieszkają na miejscu. Było to dla nas bardzo ważne, gdyż podróżując skuterem, nie wiedzieliśmy o której godzinie będziemy na miejscu. Po przyjeździe mieliśmy możliwość zjedzenia pysznej kolacji przygotowanej przez panią domu. Pokój z cudownym widokiem - warto obudzić się, żeby zobaczyć wschód słońca. Wygodne łóżko.”

• Oasis Pai Ocena: 7,1

„W spokojnym miejscu, blisko do centrum, gorąca woda pod prysznicem”

• „Zamówiliśmy chatę a dostaliśmy willę - czego chcieć więcej :) przyjemne miejsce w właściwie centrum Pai a jednak spokojne, klimatyczne, na uboczu.”

• UP2U Guesthouse Ocena: 10,0

„Super atmosfera i klimat jak na przystanku Woodstock. ”

• Hillmanhouse Ocena: 9,6

„Bardzo miła obsługa i rewelacyjna lokalizacja ”

• „Bardzo klimatyczne miejsce. Pięknie stylizowane chatki. Dużo zieleni dookoła. Pyszne śniadanie do wyboru z karty - my jedliśmy omlet z serem i grzybami oraz jajecznicę podaną z 2 parówkami...kawa, herbata do oporu 😉”

• Reverie Siam Ocena: 9,2

„Luksusowy resort w kolonialnym stylu. Bardzo duże, wygodne i ciekawie urządzone pokoje. Z balkonu i okien widok na góry. Wyśmienite i bardzo oryginalne śniadanie. Dwa baseny. Położony kilka km od miasta, ale darmowy shuttle bus co 30-60 minut w obie strony sprawia, że to nie problem. Na miejscu wygodna oferta wycieczek po okolicy z hotelowym szoferem. ”

• Huen Muang Pai Ocena: 7,5

„Domki ładnie urządzone, z klimatem, ładne otoczenie domków, taras”

• Pai Homey Ocena: 10,0

„Super miły personel, śliczny domek, dużo zieleni dookoła, pyszne śniadania, 5 minut do głównej ulicy, polecam w 100%!”

5 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Mae Hong Son Province

na podstawie 1 148 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com