Magdalena Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• „Obsluga na pierwszym miejscu...anghel szczegolnie pomocny...gdy juz sie wymeldowalem moglem zostawic bagaz i po powrocie wziasc prysznic...dobre sniadanie piekny pokoj”

• Minca Glamping Ocena: 10,0

„Piękny widok, intymność, brak sąsiadów, cudowny spokój. Dobrze wyposażone świetnie zaprojektowane miejsce, wygodne łóżko, czysta komfortowa łazienka, hamaki ”

• Doña Cumbia Hostel Ocena: 7,9

„Bardzo sympatyczni właściciele. Miejsce żeby sobie posiedzieć, kuchnia w porządku, dobre WiFi. Czysta łazienka. Wygodne łóżko. :) ”

• Hotel Miramar Ocena: 9,2

„Mały, ale praktyczny pokój z klimatyzacją, wygodnym łóżkiem i czystą łazienką. Sympatyczny personel. Bardzo dobra lokalizacja - wszędzie blisko, a autobus na lotnisko odjeżdża sprzed drzwi. ”

• El Rio Hostel Ocena: 9,2

„Atmosfera miejsca - kapitalna. Ludzie tam pracujacy - przecudni i otwarci. Kuchnia smaczna, miejsce idealne na koniec wypadu do Kolumbii na totalny chill.. Wiele aktywnosci organizowanych przez hostel aktywizujących i integrujacych ludzi.. Cornehole, tejo, pubquiz itp... Polecam!!!!”

• „Bardzo sympatyczny personel. Miejsce, żeby się zrelaksować i żółw w ogrodzie! Pokój w porządku - wygodne łóżko i czysto. Łazienka też czysta. Dobre WiFi. Smaczne, małe śniadanie. Na miejscu można zrobić pranie. Polecam :)”

• Hotel Media Luna Ocena: 8,8

„Tanio, wygodnie i z klimatyzacją! Przyjazna obsługa. Lokalna piekarnia zaraz obok, gdzie za grosze można kupić pyszne jedzenie.”

• Park Hotel Ocena: 4,6

„Lokalizacja ok,blisko plaży i sklepów.spoko śniadania..fotograf, który robił zdjęcia;-)bo do rzeczywistości trzeba dodać parę lat”

• „Zdecydowanie polecam zatrzymanie się w tym hostalu jesli planujesz pobyt w Tagandze. Totalmente recomendable para la estancia en Taganga.”

• „Pobyt wspaniały, jedzenie doskonałe, odległość gór od morza wpływa na pogodę ,spacer wzdłuż wybrzeża i obserwowanie życia ptaków przy wpływającej rzece do morza niesamowite. Polecam”

30 Najlepszych Obiektów na Wynajem Wakacyjny w regionie Magdalena

na podstawie 7 060 Opinii o Obiektach na Wynajem Wakacyjny na Booking.com