2. Kolumbia – opinie o hotelach
  3. Magdalena – opinie o obiektach na wynajem wakacyjny
Magdalena Sprawdzone opinie o obiektach na wynajem wakacyjny dodane przez prawdziwych Gości

• Villa Tayrona Ocena: 10

„Wspaniały personel, przyjazny i zaangażowany. Piękne otoczenie i dobra lokalizacja. Gorąco polecam i serdecznie pozdrawiam całą ekipę hotelu:)”

• „Lokalizacja”

• „Sercania ala playa”

• „Przepiękne i przestronne apartamenty z pięknym widokiem na morze. Bardzo dobrze wyposażone, wydajna i cicha klimatyzacja. Wszystko nowe, bardzo czysto. Możliwość korzystania z udogodnień hotelu Marriott, w którym jest przepyszne jedzenie przy basenie. Niedaleko sklep spożywczy i bankomat. Skorzystalismy z super wycieczki do Minca zorganizowanej przez hotel Marriott. Polecamy to miejsce 😁”

• „Bardzo dobry i ciekawy tour po plantacji kawy”

• „Wspaniała rodzina, przepiękne miejsce, mam nadzieje ze jeszcze tam wrócę”

• „Hotel pięknie położony. Miejsce dla osób, które szukają spokoju i bliskości natury. W hotelu bardzo czysto. Teren wokół bardzo zadbany. Peesonel hotelowy wyjątkowo miły, uprzejmy i pomocny. Jedzenie pyszne. Mieszkaliśmy w domku na palach więc bardzo klimatycznie. Brakowało nam talko miejsca na ubrania. Jeżeli możemy zasugerować, to warto pomyśleć chociaż o drążku na wieszaki i większym lustrze. Polecamy miejsce miłośnikom dobrego jedzenia i bliskości natury.”

• „Lokalizacja personel i wystrój”

• „Mieszkanie było przestronne i miało ładny widok”

• „Otoczenie przyrody. Natura i cisza”